התפרעות במלון הקורונה בירושלים: לאחר שבמהלך הלילה דווח כי כמה אורחי מלון דן פנורמה הפרו את הסדר במקום, הגיעו היום בצוהריים (חמישי) כוחות משטרה למקום ועצרו חמישה חשודים. המתפרעים, תושבי הצפון בשנות ה-20 וה-30 לחייהם, הועברו לחקירה במשטרה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

בתוך כך, גורמים במערכת הביטחון ביקרו את המשטרה על כך שחיילי פיקוד העורף שמאיישים את מלונית הקורונה בירושלים חשופים לאלימות מצד המבודדים. הגורמים דורשים שתהיה במקום נוכחות משטרתית קבועה, שכן לא מדובר במקרים בודדים. המשטרה תוכל לטפל במקרים הללו בעתיד - מחשש שבהתפרעות הבאה עלולים להיות גם נפגעים בנפש.

המבודדים שנמצאים במלוניות הם נוסעים שחזרו מדובאי ונדרשו להיכנס לבידוד עם הגעתם ארצה. בתיעוד מהמקום הם נראים מתפרעים, שוברים והורסים רכוש במלון והופכים שולחנות, ורק במזל לא פוגעים בחיילים - שמפעילים את המלון עבורם. המשטרה הגיעה למקום במהלך הלילה, אך נראה כי מפני שהפגיעה הייתה רק ברכוש ולא בנפש, המשטרה לא עצרה אף פורע עד לשעות הצוהריים.

המבודדים השוהים בדן פנורמה חזרו שלשום מדובאי ודרשו להיפגש עם נציגי משרד הבריאות כדי לקבל פטור מבידוד במלונית ולשהות בבידוד ביתי. הם ציפו לפגוש נציג של משרד הבריאות במלונית כדי לשוחח איתו על הנושא, אך לאחר שהנציג לא הגיע ולא קיבלו תשובה מנציג פיקוד העורף – פרצו במהומות במקום.