נאג'ת חאג יחיא, בת 49 שעבדה כאחות בבית החולים השרון, נפטרה היום (שבת) ממחלת הקורונה במחלקת טיפול נמרץ בבילינסון. בעלה מת לפני כשבועיים, לאחר שגם הוא נדבק בנגיף. הם השאירו אחריהם ארבעה ילדים בני 17-25.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

יחיא נדבקה בקורונה יומיים לאחר שקיבלה את מנת החיסון הראשונה, והיא סבלה ממחלת רקע. בשל חומרת המחלה שפיתחה, היא חוברה למכשיר אקמו שמדמה פעילות לב וריאות למשך כחודש, והיום נקבע מותה.

ציפי דמרי, מנהלת הסיעוד בבית חולים השרון ספדה לעמיתתה: "עצוב מאוד מאוד, נאג'את עבדה כ-30 שנה בבית החולים, הייתה אחות מקצועית, רצינית ואכפתית. תמיד עם חיוך ואנרגיות חיוביות, מוכרת ואהובה על כולם, גם את בעלה ומשפחתה הכירו אנשי הצוות מאירועים חברתיים, זו שעה קשה מאוד לכולנו, יהי זכרה ברוך".

ד"ר איתן חבר, מנהל בית החולים השרון הוסיף כי "זו טרגדיה גדולה, נאגאת היתה אחות מסורה ומקצועית מאד. זו ללא ספק אבדה גדולה. בראש ובראשונה לבני משפחתה וגם לכל אנשי הצוות של בית חולים השרון".

גם יו"ר הסתדרות האחים והאחיות, אילנה כהן, הביעה צער עמוק: "מנהליה של נאג'ת מספרים על אחות מסורה ואכפתית, שמילאה תפקידה מעל 30 שנים. נאג'ת הייתה במרחק נגיעה מהחיסון השני ומדובר בטרגדיה כפולה כי רק לפני כשבועיים נפטר בעלה גם הוא מקורונה. אנו שולחים תנחומים למשפחה ומחזקים את ארבעת ילדיה של נאג'ת. יהי זכרה ברוך".