בשעות הבוקר אתמול (שבת) נפטרו שני אחים למשפחת בוזגלו, שמעון וימין, בהפרש של שעה אחת בלבד. אחיינם של האחים, אשר ארביב, דיבר אתנו היום במטרה לספר על הטרגדיה וגם להעביר מסר לכל אלה שמטילים ספק בחומרת ההשלכות של נגיף הקורונה: "המחלה והנגיף הזה הוא ארור מאוד, הוא גובה קורבנות רבים וחשוב לשמור על ההנחיות, זה לא משחק".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

ארביב תחילה סיפר על הרגע בו התבשרו בני המשפחה על כך ששני האחים נפטרו מהנגיף. "הם היו שני האחים הבכורים למשפחה, התבשרנו בצאת השבת שבשבת בבוקר, בהפרש של שעה, הם נפטרו מנגיף הקורונה בבית החולים בחדרים סמוכים באסותא באשדוד. מקרה מאוד מזעזע. אנחנו עד עכשיו לא מצליחים לעכל את זה".

בני המשפחה מספרים כי לא היה שום קשר בין הסיבות בגינן האחים בוזגלו נדבקו בנגיף וזו הייתה לגמרי מקריות. "הם אנשים מבוגרים כך שרוב הזמן הם היו בבית שלהם", סיפר האחיין. "כל אחד גר במקום אחר – אחד בגן יבנה והשני באשדוד. אחד נדבק ככל הנראה ממישהו שהגיע לבקר אותו בבית והשני נדבק בזמן שיצא מהבית באשדוד".

שני אחים נפטרו מקורונה בבית החולים באשדוד (צילום: באדיבות המשפחה)
שמעון וימין בוזגלו ז"ל | צילום: באדיבות המשפחה

"הטרגדיה הכי גדולה, יותר מהמחלה, זו הבדידות שלהם במחלקות, שאף אחד לא יכול להגיע ולבקר אותם", מסביר ארביב. "אחת לשלושה ימים הם מכניסים מישהו עם מיגון לבית החולים וזה מזעזע שהם הולכים לעולמם בלי שאף אחד יודע ומבקר אותם, זה לשני הצדדים מאוד כואב. האחים אמרו בעצמם שהם רוצים להיות בבית, למות בבית בכבוד ולא למות מהבדידות בבית החולים".

"גם למשפחה זה קורע את הלב. חשוב לי להעביר מסר לציבור – המחלה והנגיף הזה הוא ארור מאוד, הוא גובה קורבנות רבים וחשוב לשמור על ההנחיות כי זה לא משחק. מי שחושב שהקורונה זה סתם שטויות – זה ממש לא נכון".