אבישלום רוזיליו, בן ה-33 ממגדל העמק מת הלילה (רביעי) בבית החולים שיבא תל השומר לאחר שנדבק בנגיף הקורונה. רוזיליו שחלה בעבר במחלת הסרטן, אושפז זה מספר שבועות בבית החולים, ואף היה מורדם ומונשם במשך כמעט חודש. לאחר ששב להכרה, חלה הדרדרות נוספת במצבו ובבית החולים נאלצו הבוקר לקבוע את מותו.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

לאבישלום וליהי אשתו, נולד תינוק לפני פחות משנה - שכעת התייתם מאב. הזוג הצעיר הכיר במסדרונות בית החולים במחלקה האונקולוגית, לאחר ששניהם חלו במחלת הסרטן - לליהי היה סרטן מסוג הודג'קין לימפומה ולאבשלום היה סרטן מסוג לוקמיה.

שבע שנים לאחר שנפגשו במחלקה בזמן שעברו טיפולים לסרטן, הם חזרו שוב לבית החולים כששניהם נדבקו בנגיף הקורונה. ליהי נדבקה והחלימה מהנגיף אולם אבישלום עדיין נאבקו בו ואף הורדם והונשם בעקבות הדרדרות במצבו. לפני כחודש, הצוות הרפואי בבית החולים אפשר לליהי לפגוש את בעלה תחת השגחה ומיגון.

היום הודיעה ליהי על פטירתו של אבישלום וספדה לו בפוסט בפייסבוק: "בצער רב וביגון קודר מודיעה על פטירתו בטרם עת של בעלי היקר, אהוב ליבי אבישלום ישראל רוזיליו. הוא נלחם כמו אריה, אך החיים חזקים מאיתנו ובורא עולם באמת לוקח את הטובים ביותר".