חברת אל על הודיעה היום (חמישי) כי היא משהה את הפעילות שלה למרבית יעדי החברה באופן הדרגתי מיום ראשון הקרוב, זאת בעקבות הסגר האווירי שהטיל ראש הממשלה ובהמשך להנחיות המחמירות של משרד הבריאות. עם זאת, תשאיר קווים פתוחים ליעדים ספציפיים בלבד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

חברות זרות רבות, ביניהן לופטהנזה ואייר פראנס, החליטו בימים האחרונים על השהייה של טיסותיהן מתל אביב ובחזרה בשל ההחמרה של הנחיות משרד הבריאות. בהמשך לצמצום הנרחב שביצעה החברה בכוח האדם ובעקבות ההנחיות על כך שכל מי שחוזר מחו"ל חייב בבידוד, הודיעה על צמצום משמעותי בפעילות הסדירה שלה.

גזענות באל על
צילום: משה שי, פלאש 90, חדשות

אל על תשהה את הפעילות למרבית יעדי החברה באופן הדרגתי החל מיום ראשון הקרוב, ה-15 למרץ, אך תוסיף לשמר קשר אווירי קבוע לארצות הברית, קנדה, אנגליה, צרפת ודרום אפריקה. באל על עוד אמרו כי יתאפשר ללקוחותיה להקדים הזמנות שמועדן עד סוף חודש מרץ ללא תשלום נוסף.

מנכ"ל אל על, גונן אוסישקין, אמר היום: " לאחר ביצוע הערכת מצב, אל על נאלצת להשהות באופן הדרגתי את פעילותה למרבית יעדיה החל מיום ראשון בערב, 15/3/20. אנו עוקבים אחר המצב ומתוך אחריות לאומית נמשיך לשמר קשר אווירי סדיר למספר יעדים לצורך הובלת נוסעים ומטען בהתאם ללוח הזמנים המפורסם."

נתב
צילום: עזרי עמרם

מאל על נמסר כי למעט הקווים שהוחלט שיישארו פתוחים, אלו הטיסות האחרונות שייצאו בימים הקרובים: טיסה אחרונה לבוסטון תצא אור ליום ראשון (15/3/20), טיסה אחרונה למומביי תצא ביום ראשון (15/3/20), טיסה אחרונה לסן פרנסיסקו תצא אור ליום שני (16/3/20), טיסה אחרונה למוסקבה ובריסל תצא ביום שני (16/3/20), טיסה אחרונה למיאמי תצא אור ליום רביעי (18/3/20), אחרונה ללוס אנג'לס תצא ביום רביעי אחרי הצהריים (18/3/20).