הקורבן הרביעי מנגיף הקורונה בישראל שהלך הלילה לעולמו בבית החולים שיבא הוא הלל משה, בן 76 תושב יהוד. רעייתו של משה מאושפזת גם היא בבידוד בשיבא  לאחר שהתברר שנדבקה בנגיף. בתם, איריס אברהם, סיפרה ל-N12 שבמשך ימים המשפחה התחננה שהוא ייבדק - ושהם נאלצו להיפרד ממנו בשיחת וידאו, בזמן שאם המשפחה קיבלה את הבשורה המרה בשיחת וידאו, כשהיא מאושפזת בבידוד בבית החולים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"אבא אדם חולה, הוא דמנטי, לא היו מחלות רקע מסובכות כל כך", תיארה. "ביקשנו בדיקת קורונה הרבה זמן. הם באו רק אחרי 5 ימים וביום שקיבלנו את התשובה הוא היה מונשם ומורדם. הוא הגיע לבית החולים מקוצר נשימה וחוסר חמצן בדם".

"הוא היה באשפוז ביתי והרופא החליט להעביר אותו לבית חולים ושם נכנס להנשמה והרדמה. גם אמא שלי נמצאת בבידוד כי היא חיובית, אני לא יכולה לחבק אותה. אני צריכה לעשות את הקבורה לבד עם האחים שלי ולצלם לה הכל בווידאו. היא יודעת שהוא מת, הודענו לה בווידאו עם הרופא", הוסיפה.

היא סיכמה: "אתמול היא קיבלה תשובה שהיא מאומתת לקורונה והיא בתל השומר במתחם המבודד. אני לא יודעת ממי הם נדבקו, יש השערה, אנחנו חושבים שזה או מהמטפל או שנגע במשהו בזמן הטיול שלו. הוא עשה צילום ריאות ב-10 במרס. הרנטגנאית אמרה שהייתה בחדר מישהי מצרפת, אז אי אפשר לדעת אם זה לא משם".

הלל משה ז"ל הוא הקורבן הרביעי למגפה בישראל, שגבתה את חייהם של ארבעה ישראלים נוספים. מתוך 2,030 החולים המאומתים בישראל, 37 מאושפזים במצב קשה בבתי החולים, ו-54 מאושפזים באורח בינוני. מצבם של יתר החולים מוגדר קל.