גל דויטש, כמו הרבה נכדים בארץ, דואגת מאוד ומתגעגעת לסבתא שלה, לילי, שמאושפזת בבית החולים קפלן. היא נדבקה בנגיף הקורונה ואין אפשרות ללכת לבקר אותה. לפני כמה ימים העלתה גל פוסט לפייסבוק וביקשה למצוא את אותם אנשים שמאושפזים גם הם באותה מחלקה, ולבקש מהם לארח לסבתה חברה מידי פעם. גל אף קיוותה שיוכלו לעזור להן לתקשר בשיחות וידאו כדי שלא תהיה לבד.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

מאות אנשים שיתפו את הפוסט של גל והוא הגיע לשלושה צעירים ששוהים יחד עם סבתא לילי ועזרו לה עם שיחת הווידאו. עכשיו הצעירים עברו לאשפוז בבית מלון וגל שוב מחפשת מאושפזים שיוכלו לשמח את סבתה.

סבתא לילי והמבקרים בבית החולים קפלן
סבתא לילי והמבקרים בבית החולים קפלן

"זאת סבתא שלי היקרה והאהובה, לילי דויטש, חולה 806", כתבה גל בפוסט. "הייתי רוצה לחשוב שככה היא עכשיו, מלאת שיק ומתלוצצת עם רופאיה. בפועל, היא שוכבת לבד במחלקת מבודדי קורונה בבית חולים קפלן. סבתא אחרי ניתוח ואינה יכול לזוז מהמיטה. היא מאוד מאוד בודדה שם, ללא משפחה ובלי ניינה המטפלת והמלאך השומר שנמצאת גם היא בבידוד ביתי".

גל הוסיפה וכתבה: "אנחנו מחפשים מישהו/י שמאושפז שם באותה מחלקה שיכול/ה לארח לה מידי פעם חברה וגם על הדרך לנסות ולסייע בשיחות וידאו איתה. כמובן שאין לה סמארטפון. אם מישהו מכיר מישהו זה יכול מאוד לסייע ואשמח שתעדכנו אותי בפרטי. תודה למלאכים שעזרו לנו עד עכשיו. רוחב הלב והרגישות שלכם היא קרן אור בכאוס הגדול הזה. אני בטוחה שסבתא שלי אינה היחידה במצב הזה, אם אתן/ם מאושפזים/ות במחלקות בידוד - יש שם הרבה מבוגרים בודדים שישמחו לחברה".

ליצירת קשר עם גל: בפייסבוק - Gal Deutsch, במייל - glaldeu@gmail.com

ליצירת קשר עם הכתבת: avivitm@ch2news.co.il