כששני רוטוול, 29, ובעלה עברו עם בתם בת השנתיים לבית שקנו ביישוב צור יצחק, היא החליטה לשפץ את חדר השינה בעצמה. "אני פחות מתחברת לקווים נקיים ולעיצוב הייטקי, זה קריר בעיניי", היא אומרת. "אני אוהבת המון צבעים, שילובים, מרקמים, זה נותן תחושה של בית, חום, חיים". את קיר החדר היא החליטה לצבוע בכחול, ובהתאם לכך נבחרו הצבעים הנוספים.

עוד בערוץ עיצוב הבית: 

>> לכל הכתבות בערוץ living 

>> פריימרק מציגה: הלהיט החדש לבית בפחות מ-130 שקל 

>> השרון: עיצבו את הווילה בלי לקנות ריהוט חדש

בשלב הראשון היא צבעה את הקיר בשתי שכבות באמצעות רולר ומברשת. כדי לשמור על דיוק היא הדביקה נייר דבק. בהמשך הדביקה את הקרניזים. "קשה להבין לאיזה כיוון רוצים זווית הקרניז, לכן כדאי הכין שרטוט לפני שחותכים", היא מסבירה. את החתיכות הדביקה לקיר באמצעות מסטיק אקרילי לאחר שווידאה עם פלס שהם ישרים. היא השתמשה במסטיק אקרילי גם למילוי רווחים בין הקרניז לקיר. אחרי ייבוש מלא היא צבעה את הקרניזים באותו צבע של הקיר. בשלב הבא ציירה את הציור: היא הדביקה על הקיר נייר דבק על פי הדוגמה שרצתה, צבעה בצבע זהב בשתי שכבות והסירה את נייר הדבק.

>> רוצים עוד? עשו לייק ל-living בפייסבוק

החומרים עלו 250 שקל, כולל שני ליטרים צבע אקרילי, קרניזים מפוליאוריטן מוקצף, מסטיק אקרילי, סכין יפנית ומתקן לחיתוך הקרניזים. עלות עיצוב החדר הייתה כ-1,500 שקל, כולל הרהיטים (למעט המיטה, שקיבלו במתנה). לדבריה, העבודה נמשכה במצטבר כ-19 שעות: צביעת הקיר כחמש שעות וכך גם הדבקת הקרניזים, והציור כתשע שעות. "זה כיף לדעת שהיה לי ויז'ן מסוים, לראות שהגעתי אליו ולאהוב את התוצאה הסופית", היא אומרת.

חדר שינה, (7)
החדר לפני העיצוב | צילום: שני רוטוול

חדר שינה, (11)
צילום: שני רוטוול
חדר שינה, (8)
הכנת הקיר לצביעה | צילום: שני רוטוול
חדר שינה, (9)
הכנת הדוגמה לציור | צילום: שני רוטוול
חדר שינה, ג, (10)
צביעת הציור | צילום: שני רוטוול
חדר שינה, ג, (3)
החדר המעוצב | צילום: שני רוטוול
חדר שינה, ג, (6)
צילום: שני רוטוול
חדר שינה, (1)
צילום: שני רוטוול
חדר שינה, (2)
צילום: שני רוטוול
חדר שינה, (5)
צילום: שני רוטוול