תושב מרכז בריטניה בן 28 הדהים לאחרונה את תושבי הממלכה כשחשף כיצד השיל חצי ממשקל גופו תוך שנה.

דארן "דיבסי" מק'קלינטוק שקל בשיאו כ-254 ק"ג, ורופא המשפחה שלו היה כל כך מודאג מהצפוי, שהוא נאלץ לבשר לו כי אם ימשיך כך, הוא "פשוט יאכל את עצמו למוות".

ההערה הקטנה אך המבהילה של הרופא הייתה תמרור העצור שהבריטי הצעיר חיכה לו כנראה כל חייו, והוא החליט הוא חייב לשנות את אורח חייו, והחל להתאמן עם מאמן אישי.

"דיבסי" החליט לפנות למייק הינד, מי שמוגדר בעיני רבים בתור מאמן כושר הטוב ביותר בבריטניה, שידע כבר מההתחלה שהעבודה עם דארן תהיה מאתגרת.

"בחיים שלי לא ראיתי מישהו במשקל שלו שהיה מסוגל ללכת", סיפר המאמן. "כששאלתי אותו מה הוא רוצה להשיג עם האימונים, הוא אמר לי שהוא בסך הכל רוצה להכיר אישה ולבנות לעצמו חיים בריאים".

כעת, בעקבות המהפך המדהים שנעשה עם המון כוח רצון והשקעה בלתי מתפשרת של הינד, מאמן הכושר שמח לבשר שדארן כבש את כל יעדיו בהצלחה.

View this post on Instagram

A post shared by Dibsy Mcclintock (@dibsymcclintock) on

View this post on Instagram

A post shared by (@mikehindfitness) on

בראיון לכלי התקשורת בארצו סיפר דארן כי הוא נמצא כבר כמה חודשים במערכת יחסים עם ג'ייד, סטודנטית לסיעוד בת 28.

השניים הכירו דרך פייסבוק אחרי שג'ייד שלחה לו הודעות בהן בירכה אותו על המהפך שלו. "זה היה נחמד מאוד לקבל ממנה הודעה ועניתי לה שאני מודה לה מאוד", הוא סיפר. "לא שיערתי על דעתי שייצא מזה משהו. רק אחרי שהמשכנו לדבר החלפנו מספרי טלפון, ובסופו של דבר יצאנו לדייט".

דארן מוסיף שהמהפך הגופני המדהים שלו הוביל לפרץ של ביטחון עצמי מחודש, אשר סייע לו למצוא אהבה חדשה. "צורת החשיבה שלי השתנתה לחלוטין בשנה וחצי האחרונות", מספר הבריטי. "לפני כן, בכלל לא הייתי מנסה להתחיל עם מישהי בגלל הפחד ממה שאחרים יחשבו. היום, אני מרגיש הרבה יותר בנוח עם איך שאני נראה ואני מאושר".

View this post on Instagram

A post shared by Dibsy Mcclintock (@dibsymcclintock) on

הבריטי מספר שכעת הוא מתכונן לעבור שלושה ניתוחים פלסטיים להסרת העור העודף שנותר בפלג גופו העליון בעקבות המהפך, ומוסיף שהוא עדיין לא סיים את המסע שלו - אבל מכן ואילך הוא "ממשיך לצעוד קדימה בכל הכוח". הנה לכם קצת אופטימיות לפתוח איתה את השבוע.