ג' בשנות ה 30 לחייה החליטה לעבור טיפולי לייזר לפני החתונה שלה בכדי להיפטר מהשיער פנים עודף. לאחר שסיימה את עשרת הטיפולים ששילמה עליהם, הליך שהסתיים כארבעה חודשים לפני יום חתונתה, טוענת ג' כי שיער שהסירה גדל לכאורה בחזרה יותר עבות – ההפך ממה שקיוותה לו.

לדברי ג' כל אזורי הגוף בהם עברה טיפולים, בית השחי, המפשעות, הפאות והשפם, צמחו מחדש בצורה שעירה יותר והותיר אותה מצולקת לכל החיים. "גדל לי זקן של גבר", טוענת ג' בתביעה שהיא מגישה נגד הקוסמטיקאית הפרטית אצלה עברה את הטיפולים באזור המרכז.

הסרת שיער בלייזר בפנים
אילוסטרציה | צילום: kateafter | Shutterstock.com

"בכל פעם שאני מתאפרת אני בוכה ודואגת להסתיר בכל עת את אזור הפנים", שיתפה בכאב. "השערות שלי הפכו לשחורות וגסות". תוצאות הטיפול הפכו את חייה לסיוט, גרמו למפח נפש, ופגעו קשות בדימוי העצמי שלה. "חיי הפכו לסיוט", מדגישה ג', "אני לפני חתונה ואין לי אפילו את האפשרות לעשות תסרוקת כשהשיער מורם".

עורכת הדין אושרית פחימה
עורכת הדין אושרית פחימה | צילום: החדשות 12


עורכת הדין המייצגת את ג', אושרית פחימה דרורי, מסבירה כי "טרם ביצוע טיפולים באזורים הורמונליים כגון הפנים, יש לבדוק האם הקוסמטיקאית עברה הדרכות בתחום והינה בעלת הכשרה מקצועית".

בנוסף מציינת עורכת הדין כי יש "לבצע, טרם הטיפול בדיקת דם פשוטה הנקראת בדיקה אנדוקרינית, המאפשרת להבין את המצב ההורמונלי של המטופל. אף אחת מפעולות אלה לא בוצעה ללקוחה שלי, נהפוך הוא, הטיפול נמשך עם אותו המכשיר ופגע בה משמעותית".

ליצירת קשר עם הכתבת: avivitm@ch2news.co.il

אל תפספסו את ועידת המשפיעים 2019! נבחרת הכתבים המובילה של ישראל פוגשת את האנשים המשפיעים במדינה! >>> מהרו להירשם עוד היום