לאיכותו של הסיוע המשפטי אותו מקבל מי שמעורב בהליכים פליליים יש השפעה קריטית על ההליך הפלילי כולו ועל תוצאתו הסופית. איכות הייצוג המשפטי משפיעה באופן ישיר על כתב האישום המוגש בסופו של דבר ועל חומרתו. יתרה מכך, ייצוג משפטי מקצועי ואיכותי יכול למנוע הגשתו של כתב אישום והרשעה. כמובן שלאיכות הסיוע המשפטי לו זוכה נאשם יש השפעה מכרעת על חומרת העונש שיוטל עליו במידה וההליך יסתיים בהרשעה. הליכים פליליים המתנהלים כנגד אדם משפיעים על מהלך חייו, על כושר הפרנסה שלו, על שמו הטוב, ועל עתידו של הנאשם, ובל נשכח שבכל הליך פלילי קיים איום על חירותו של הנאשם.

לפניה ישירה אל משרד עורכי דין אסף דוק, לחץ/י כאן

כיצד להתמודד בהצלחה עם הליך פלילי המתנהל נגדך?

כדי להתמודד בהצלחה עם הליך פלילי המתנהל נגדך, חשוב להתחיל בכך שתבחר את עורך הדין הפלילי הטוב ביותר שיש באפשרותך לפנות אליו.

כדי לאפשר לכל אדם לבחור עורך דין פלילי מקצועי ומצטיין שייצג אותו בהליכים פליליים המתנהלים כנגדו בדרך הטובה ביותר עבורו, הוקם דירוג עורכי דין פליליים באתר verdicts.co.il.

באתר מוצגת בפני הגולש רשימת משרדי עורכי הדין הפליליים המומלצים והטובים ביותר בישראל בשנת 2021, כדי שיוכל לבחור מתוכם משרד עורכי דין מומלץ שייצג אותו מול בית המשפט.

דירוג משרדי עורכי הדין המוצגים באתר מבוסס על מקורות מידע רבים, אמינים ומגוונים וכן על משובים שהתקבלו מלקוחות המשרדים בנוגע לאיכות הייצוג המשפטי והשירותים אותם מעניקים המשרדים ללקוחותיהם.

איך מתבצע הדירוג של עורכי הדין באתר?

משרדי עריכת הדין מדורגים באתר על פי איכות הייצוג המשפטי שהם מעניקים ללקוחותיהם, בקיאות עורכי הדין במשרד בפסיקה ובדין, זמינות ונגישות השירות ללקוח, היחס המוענק ללקוח, התנהלות מכובדת, עלות השירות, כישורי הליטיגציה של עורך הדין - כישורי הטיעון וההתדיינות בבית המשפט, והערכה כללית של איכות השירות.

הדירוג באתר פסק דין הינו עדכני ורלוונטי, והוא מספק למי שמתמודדים עם אישום פלילי כלי מהימן לאיתור עורך דין פלילי מוביל שיוכל לתת להם את הליווי המשפטי הטוב ביותר.

בחירת עורך דין פלילי היא פעולה שתשפיע על גורלו של נאשם בפלילים, על הדרך בה יתנהל ויסתיים ההליך הפלילי נגדו, על שמו הטוב, עתידו המקצועי והכלכלי, חירותו ועוד. כדי לקבל את הסיוע והייצוג המשפטי הטובים ביותר עבורכם, חשוב לבחור בזהירות ובשימת לב את עורך הדין הפלילי שייצג אתכם בהליך הפלילי המתנהל כנגדכם. להלן מספר טיפים שיסייעו לכם לבחור נכון:

בחרו את עורך הדין המתאים ביותר עבורכם מתוך מאגר עורכי דין המדורגים על פי ביצועיהם, יכולותיהם ואיכות השירות שהם מעניקים ללקוח. כדי לעשות זאת, היכנסו לאזור דירוג עורכי הדין באתר פסקי דין פליליים, בו תמצאו רשימת עורכי דין המדורגים על פי פרמטרים בצורה אמינה ומהימנה. הרשימה מתעדכנת בכל שנה בהתאם לביצועיהם ותפקודם של עורכי הדין באותה שנה.

מהם הפרמטרים הרלבנטיים בבחירת עורך דין פלילי?

אינטראקציה אישית טובה - אל תמעיטו בחשיבותן של תקשורת ואינטראקציה טובות ביניכם ובין עורך דינכם. היפגשו עם עורך הדין ובחנו את התקשורת ביניכם ואת היחס שעורך הדין ומשרדו מעניקים ללקוח. כדי שתקבלו שירות משפטי איכותי, צריכים להיווצר ביניכם ובין עורך הדין שלכם יחסים של אמון וכבוד. אם הפגישה עם עורך הדין מעוררת בכם תחושות אי נוחות, אם היחס שאתם מקבלים אינו ראוי או אינו נעים, פנו למשרד אחר.

עלות מול תועלת - כמובן שלא מומלץ לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין שתעריפיו מעל ליכולותיכם הכלכליות. יחד עם זאת, אל תתפתו לבחור בעורך דין מסוים רק בשל תעריף מפתה שהוא מציג לכם. אתם רוצים את הייצוג המשפטי הטוב ביותר שידכם משגת, אל תתפשרו על פחות מכך.

התמחות בתחום רלוונטי - ודאו שלעורך הדין בו אתם בוחרים יש ניסיון בתחום רלוונטי למקרה שלכם. הדין הפלילי הוא מורכב וכולל מספר תחומים רחב, אתם רוצים שעורך הדין המטפל בכם יכיר את הפסיקה והדינים הרלוונטיים למקרה שלכם על בוריים.

נגישות וזמינות - במסגרת הליכים פליליים אתם עשויים למצוא עצמכם באופן פתאומי בסיטואציה בה נדרש סיוע משפטי מידי. מומלץ לבחור משרד עורכי דין זמין ונגיש ללקוח, ועדיף שתהיה ללקוחות המשרד כתובת לפנות אליה 24 שעות ביממה.

זומנתם לחקירה במשטרה? אתם נחשדים בביצוע עבירה פלילית? הוחלט להגיש נגדכם כתב אישום? אם כן, אתם זקוקים וזכאים לייצוג משפטי הולם, שיסייע לכם להתמודד עם ההליך הפלילי בדרך הטובה ביותר. ממשו את זכותכם לבחור עורך דין מוביל שייצג אתכם, באמצעות סקירת עורכי הדין המובילים המדורגים באתר verdicts.co.il. המידע באתר הוא אובייקטיבי, עדכני ואמין והוא מוצג בצורה נגישה וברורה, המאפשרת לכל אחד לבחור את עורך הדין הטוב היותר עבורו בקלות ובמהירות. משרדי עריכת הדין המדורגים באתר הם משרדי עורכי הדין המובילים בארץ כיום. המידע באתר הוא אובייקטיבי, ואינו מוזמן או ממומן מעל ידי עורכי הדין המדורגים.

עורך הדין אסף דוק (צילום: אסף דוק - חברת עורכי דין)
עורך הדין אסף דוק | צילום: אסף דוק - חברת עורכי דין

הכותב, עו"ד אסף דוק, הוא בעליו של משרד עורכי דין מוביל בתחום המשפט הפלילי ודיני תעבורה. הכתבה באדיבות האתר: din.co.il.

*לתשומת ליבך, המידע בעמוד זה אינו מהווה יעוץ מכל סוג או המלצה לנקיטת הליך או אי נקיטת הליך. כל המסתמך על המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת.

לפניה ישירה לעו"ד אסף דוק - 053-7312175