ממש לא מספיק. אילוסטרציה (צילום: istockphoto)
אין סקס? תשלם ביוקר. צילום אילוסטרציה | צילום: istockphoto

יחסי מין בין בעל ואישה הם דבר שבשגרה. אלא שאם יחסים כאלו לא קיימים כלל - זה כבר עלול להיות עניינו של בית המשפט לענייני משפחה, שנדרש לאחרונה לעסוק בסוגיה קשה שהעכירה יחסים בין זוג נשוי ואף הביאה לגירושיהם בסופו של דבר.

אישה מאזור ירושלים התלוננה לבית הדין כי הגבר לו נישאה אינו מסוגל לקיים יחסי מין משום שהוא סובל מאין-אונות. בנוסף התלוננה האישה כי היא הושפלה על ידי בעלה, לאחר שאפילו בליל הכלולות הוא סירב לקיים עימה יחסי מין בטענה שהוא עייף ומעדיף לישון. "התחתנתי איתך רק בשביל לשמח את אבי", הוא הטיח באשתו ואמר כי יש לו מאהבת.

לאחר פירוק נישואיהם, החליטה האישה לתבוע את הבעל על עוגמת הנפש הרבה שנגרמה לה, על הפגיעה בשמה הטוב ועל העובדה שהפכה מרווקה לגרושה, דבר שיפגע בסיכוייה להינשא מחדש בעתיד. כמו כן טענה האישה כי היא לא הייתה נישאת לאותו גבר לו ידעה שאין ביכולתו לקיים עימה יחסי מין ושהוא אינו רוצה להקים עמה משפחה.

למרות שהבעל כפר בהאשמות נגדו, וטען כי אשתו דרשה ממנו לקיים עימה יחסי מין פעמים רבות, לעתים מספר פעמים ביממה - החליט בית המשפט לפסוק נגדו. בית המשפט חייב את הבעל לשלם לאישה סכום של 120,000 שקלים, שאמור לפצות אותה על עוגמת הנפש הרבה ולהשיב להוריה חלק מהוצאות החתונה.

לעדכונים שוטפים מסביב לשעון: ערוץ החדשות 

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק