בית משפט השלום בחיפה הרשיע את הפדופיל הסדרתי אורן קורידו בעבירות של החזקת פרסומי תועבה בביתו, לאחר שנמצאו בביתו תמונות של קטינים מקיימים יחסי מין וקטינים עירומים. בנוסף, שופט בית משפט השלום בחיפה יחיאל ליפשיץ, הרשיע את קורידו בעבירות איומים, לאחר שאיים לבצע רצח בפני השוטרים שהגיעו לערוך חיפושים בביתו. לצד ההרשעות, קורידו זוכה מחמת הספק מעבירה של החזקת חומרי תועבה בדיסק.

בחיפוש שנערך בביתו בדצמבר אשתקד, נמצאו מספר סרטונים פדופיליים. התביעה ביקשה בזמנו להרשיע את קורידו במספר עבירות כמספר הקבצים שנמצאו בביתו, אך בית המשפט דחה את הטענה ובחר להרשיעאותו בביצוע עבירה אחת בלבד.

בתחקיר שפורסם לפני כשנה נחשף כי קורידו פתח דף אישי בפייסבוק תחת הכינוי "א.א", ודרכו ניסה לפתות ילדים בני 8 עד 16. בתחקיר צולמה במצלמה נסתרת פגישה בין קורידו לבין כתב ערוץ 1 שהתחזה לנער בן 15. קורידו ניסה לשכנע את הכתב לקיים יחסי מין.

אורן קורידו בן ה-31 ואחיו שלומי קורידו בן ה-25, שנשפטו בעבר למאסר על עבירות מין בקטינים, שוחררו מהכלא במרץ 2009. עם שחרורם דווח כי יעברו סירוס כימי בניסיון להשתקם. לפחות במקרה של אורן, המתגורר חיפה, הניסיון לא צלח. 

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק