הרוצח ניסה לבצע את הרצח המושלם: דניאל מעוז, בנם של נח ונורית ז"ל, הנאשם ברציחתם, הודה כי השתמש בבקבוק האקונומיקה מזירת הסלון. באמצעות האקונומיקה הוא ניקה את הזירה, אחר כך שפך אותה על גופות הוריו ולדבריו עשה זאת לאחר שנאבק בלי הצלחה באחיו התאום ניר - והכל כדי שלא יקשרו אותו לרצח.

אחר כך עלה לחדר השינה של הוריו, פתח את תיק העבודה של אביו ולקח ממנו אלף שקלים. דלת הכניסה לא נפרצה, הנרצחים היו בבגדי שינה והחוקרים הבינו שהם פתחו את הדלת לאדם שהכירו היטב. בבית המשפט המשיכו היום סנגוריו של דניאל לטעון בתוקף כי ניר ולא דניאל הוא הרוצח.

עו"ד דוד ברהום מהסנגוריה הציבורית, המייצג את דניאל מעוז אמר כי "היום בבית המשפט נחשף פרט מאוד חשוב, מדובר בחוות דעת פתולוגית ולפי הניתוח של נתיחת הגופות מדובר בשני תוקפים ולא תוקף אחד וזה חותר תחת כתב האישום".

זירת הרצח המזעזע
זירת הרצח המזעזע | צילום: חדשות 2

"דניאל - הוא המתכנן והמבצע של הרצח"

ניר מעוז חזר היום אל דוכן העדים והעיד כי כבר לפני שנים מצא במחשבו של אחיו חומר פדופילי, אחר כך סיפר על מה שעובר עליו בעקבות האשמותיו של אחיו כי הוא הרוצח. "ההתנהגות של הסנגור של אחי נראית לי בדיחה, אני חש עוגמת נפש שלא תיאמן", אמר ניר. "עוגמת הנפש נובעת מהדברים שנאמרו כאן בבית המשפט ולא ניתן לכמת במילים את עוגמת הנפש שנגרמה לי".

אחר כך העיד ראש צוות החקירה וסיפר על תרגיל החקירה שעשו החוקרים לדניאל - איך הכניסו סכין מטבח לשקית משטרתית וגרמו למידע להגיע לדניאל - ואז איך גילו שדניאל חוקר באינטרנט אם ניתן למצוא די.אן.איי על סכין שנשטפה. "חקרנו בכל כיוון", אמר הקצין. "נשארנו עם חשוד אחד - דניאל מעוז , שלדעתי הוא המתכנן והמבצע של הרצח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק