חשד לאונס ילדה בעדה החרדית
אישום: ביצע מעשים מגונים בקטינה | צילום: AP

לבית המשפט המחוזי בירושלים הוגש הבוקר כתב אישום נגד תושב העיר, חרדי בן 23, המואשם בביצוע מעשים מגונים בילדה מביתר עילית, כפי שפורסם לראשונה בחדשות 2 באינטרנט. מכתב האישום עולה כי הוא הזמין את בת השמונה להתלוות אליו לפארק סמוך לביתה - שם ביצע בה את זממו.

האירוע התרחש לפני כשבועיים. המואשם, שעסק בהתרמת כספים, הגיע לביתה של הילדה והציע לה להתלוות אליו לשם איסוף צדקה. בכתב האישום נטען כי הוא קרא לה "צדיקה", והצליח לשכנע אותה לסייע לו. במשך חצי שעה הסתובבו השניים בעיר עד רדת החשיכה.

"בשלב זה הוביל הנאשם את הקטינה לפארק השלושה הנמצא בסמוך", נכתב בכתב האישום. "הוא הושיב אותה על האבנים, חיבק ונישק אותה וביקש ממנה להוריד את החצאית והתחתונים שלבשה". בתמימותה הסכימה הילדה לעשות כן - והנאשם, שפשט גם הוא את מכנסיו ותחתוניו, החל לבצע בה מעשים מגונים עד שהגיע לסיפוק מיני.

נעצר בזכות מצלמות האבטחה

בכתב האישום נטען עוד כי בהמשך אותו הערב לקח הנאשם את הילדה למקום אחר בפארק וחזר על אותה פעולה פעם נוספת - עד שהגיע שוב לסיפוק מיני. הילדה נמצאה לאחר מכן, כשהיא בגפה, על ידי אחיה שיצא לחפש אחריה.

הנאשם נעצר בזכות תמונות שצולמו על ידי מצלמת אבטחה שמותקנת באזור בו בוצעו, לכאורה, המעשים המגונים. שוטרי משטרת מרחב חברון הצליחו לזהותו, ולעצור אותו. בחקירתו הוא הודה במעשה.

הצטרפו ל"חדשות 2" בפייסבוק