וואדי אבו עמר הוצא הבוקר מהכלא בליווי חוקרים וצוות זיהוי פלילי. הגבר האזוק יצא לשחזר את רצח אחותו, נדיה. הוא, אחיו ודודו שיספו את גרונה ורצחו אותה, ואז טמנו אותה בחלקת אדמה קטנה סמוך לבית העלמין של רחובות.

השוטרים נעזרו במחפרון כדי לגלות את שרידי הגופה. גם כלבי גישוש השתתפו במאמצים ואחרי מספר שעות נמצאו השרידים של הגופה, שנטמנה לפני שנתיים.

נדיה, בת 21, התארסה לבקשת אביה, אבל אז הודיעה לו שיש לה אהבה אחרת ואין לה כוונה להינשא לבחור שאביה בחר לה. האב זעם על חילול כבוד המשפחה. אחיה איימו עליה, היא נדדה בין מקלטים שונים, אך לבסוף הם מצאו אותה, הביאו אותה לאזור המבודד - ורצחו אותה.

למרות העדויות המפלילות הרבות בתיק, הפרקליטות חתמה עם האחים ועם פרקליטיהם על הסכם טיעון, במסגרתו הם לא ירצו מאסרי עולם, למרות הפשע המזוויע. אתמול יצא הנאשם המרכזי בפרשה, וגילה את הסוד.

"ההובלה לגופה נעשתה כדי להביע חרטה כנה ואמיתית", אמר פרקליטו עו"ד אבי חימי. "לא היה שום תנאי למעשה הזה זה נעשה ממניעים הומניטריים בלבד - כדי להביא את המנוחה אל מנוחתה האחרונה". 

ממשרד המשפטים נמסר בתגובה כי הנאשמים ביקשו להתנות את חשיפת מקום הגופה בהקלות משמעותית בעונש במסגרת עסקת הטיעון, אולם הפרקליטות סברה כי אין מקום להסכים למה שהם מגדירים סחטנות. במסגרת הסדר הטיעון יתבקש בית המשפט לגזור על הנאשם המרכזי 27 שנות מאסר.