אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
מדריך בהוסטל אנס את אחת החוסות. אילוסטרצ | צילום: חדשות 2

מדריך בהוסטל באזור הדרום, שהורשע בעבר בעבירות של פדופיליה ומעשים מגונים, מואשם בביצוע אונס ומעשה מגונה באחת החוסות ששוהות במקום. את הסיפור פרסמו הבוקר מתן צורי ומתי סיבר ב"ידיעות אחרונות".

עו"ד ערן צברי מפרקליטות מחוז דרום הגיש אתמול לבית המשפט המחוזי בבאר שבע, כתב אישום נגד ר', תושב העיר בן 59. על פי האישום, לפני כשבוע נכנס הגבר לחדרה של אחת החוסות במוסד, ובעת שישנה אנס אותה. על פי גרסתה של הנאנסת, היא ביקשה מהמדריך להפסיק וניסתה להתנגד, אך הוא אמר לה שהוא לא נוגע בה וכי היא מדמיינת.

בעת הגשת כתב האישום אתמול נחשף כי כבר בשנות ה-80 הורשע ר' בביצוע עבירות מין. כמו כן, בשנים 2003 ו-2006 הורשע בביצוע עבירות מין בקטינות. בתיקו נמצאו הרשעות בעבירות אלימות, איומים, מעשה מגונה במקום ציבורי ובמשיכת צ'קים ללא כיסוי.

עף אף רשימת העבירות בתיקו, הועסק ר' כמדריך בהוסטל, וזאת מבלי שנבדקו רישומיו הפליליים. "כיצד אדם כזה עבד עם אנשים חוסים", שאלו אתמול גורמים המעורבים בחקירה וציינו כי "בהוסטל טוענים כי החוק לא מחייב אותם לבדוק רישום פלילי של מועמדים לעבודה, אך אם זה נכון הדבר חייב להשתנות בהקדם".

לאחר שמסרה עדות בתחנת המשטרה, הועברה המתלוננת לטיפול אגף הרווחה בעירה. במהלך חקירתו במשטרה, סבל ר' מבעיה בריאותית בליבו, הוא פונה לבית החולים, ובימים אלו ממתין לניתוח.

הפרקליטות ביקשה להאריך את מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים בעניינו, ובית המשפט האריך את מעצרו עד לדיון הבא שצפוי להתקיים מחר.

 רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק