בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר הבוקר 8 שנות מאסר בפועל על ציון משה, שהורשע באונס אחייניתו. בנוסף נקבע כי על משה לפצות אותה ברבע מיליון שקלים.

בריאיון בלעדי לחדשות 2 באינטרנט, שוברת פ' הקורבן, היום בת 29, שתיקה ארוכה. "המשפט התחיל לפני יותר משלוש שנים וזו תחושת הקלה", סיפרה אך הוסיפה: "מבחינת העונש התחושה היא יותר קשה, כיוון שזה 8 שנים בסך הכל. זה אפילו לא שנה על כל שנה שאני חוויתי את ההתעללות מצידו".

"ציפיתי מבית המשפט שיתנו את העונש המרבי שמגיע לו", אמרה. משה נהג לאנוס את אחייניתו במשך 12 שנה, מאז שהייתה בת 4 ועד גיל 16. הוא הורשע בשורה של עבירות מין, בהן מעשים מגונים בקטין, מעשה סדום, מעשי סדום בנסיבות מחמירות ואינוס קטין בן משפחה. השופטים קבעו כי הוא ניצל את אחייניתו ובין היתר נגע באיבר מינה, ביצע בה מעשים מגונים מסוגים שונים ואילץ אותה לבצע בו מין אוראלי.

"את כל הילדות הוא לקח ממני"

בריאיון סיפרה פ' על מערכת היחסים המשפחתית - במסגרתה התאפשרו המעשים: "הוא היה בן אדם מאוד אהוד במשפחה, כולם סמכו עליו והעריצו אותו. והוא ניצל את הפתח הזה, ניצל כל הזדמנות והיה מבצע בי את אותם מעשים מזוויעים".

"מאז שהייתי פעוטה עד שהתגברתי, כל השנים האלה הוא ניצל את התמימות שלי, את כל הילדות הוא לקח ממני, את כל הנעורים, כל שמחת החיים", הוסיפה בכאב. "פשוט את הכל הוא רמס".

הדוד, ציון משה, היום בבית המשפט
הדוד, ציון משה, היום בבית המשפט | צילום:

פ' תיארה את השיקום הארוך שהיא עוברת, וכנראה תעבור כל חייה. "אני עובדת ומטפלת בעצמי וכל יום אני פשוט מושכת את עצמי בשביל להרים את הראש. זו עבודה מאוד מאוד קשה".

משפחתה הקרובה תומכת בה, אך המשפחה המורחבת ניתקה עמה קשר עקב התלונה ופתיחת המשפט. לנאנסות אחרות היא מבקשת לשלוח מסר אחד: "שיקומו ויתלוננו כי אני תקופה ארוכה היססתי וחששתי. לעמוד על שלך ולהגיד את מה שיש לך ולספר מה שעשו לך. אם לא הייתי מתלוננת הוא היה ממשיך לחיות את חייו ואני הייתי ממשיכה להירקב. אבל הנה, החיים שלו נעצרים ונפסקים והוא מתחיל לשלם את העונש שלו".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק