"ניסה להתחמק מתשלום", צביקה פיק (צילום: חדשות2)
"ניסה להתחמק מתשלום", צביקה פיק | צילום: חדשות2

לבית הדין האזורי לענייני עבודה בתל אביב הוגשה לאחרונה תביעה נגד הזמר צביקה פיק, על ידי עוזרת בית שעבדה בעבר בביתו וטוענת כי פיק לא שילם לה כנדרש.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב התביעה, ש' בת ה-28, שעלתה מאוקראינה לפני שלוש שנים, החלה לעבוד בבית משפחת פיק בדצמבר 2013 והועסקה עד סוף פברואר 2014 - אז הודיעה לשירה מנור, אשתו של הזמר, על התפטרותה. לטענתה, מאז שעזבה את העבודה היא לא שמעה מבני הזוג פיק, על אף שהמשכורת האחרונה לא שולמה לה.

לדברי העובדת, היא ניסתה ליצור קשר עם מעסיקיה הקודמים, אך פעם אחר פעם הופנתה למרכזייה של חברת "פיק מוסיקה" שבבעלות הזמר ואשר משלמת את המשכורת. על אף שבמרכזייה נאמר לה מספר פעמים כי הנושא בטיפול, ש' טרם קיבלה את המשכורת, למרות שעברו חמישה חודשים מאז סיום העבודה.

עיכוב התשלום משפיעה על מהלך חיה של העובדת

לא מדובר בפעם הראשונה שש' הועסקה אצל פיק - היא עבדה אצלו כבר ב-2012 למשך 10 חודשים. אך גם אז, לטענתה לאחר שהחליטה להפסיק את עבודתה, התעכבה משכורתה האחרונה כך שרק לאחר כשלושה חודשים קיבלה את הכסף שעבדה עבורו.

ש' הסבירה את הגשת התביעה בכך שהמשכורת שטרם שולמה לה, המסתכמת ב-4,800 שקלים בחודש, מהווה עבורה אוויר לנשימה וכי כל עיכוב פוגע קשות בתשלום החשבונות השוטפים שלה.

צביקה פיק טרם הגיב לכתב התביעה שהוגש נגדו, זאת על אף שנקבעה פגישת גישור בין הצדדים לעוד כחצי שנה.

מחברת "פיק מוסיקה" נמסר: "אין תגובה"

לפניות לכתב: azria@ch2news.tv