בבית משפט השלום בתל אביב הוגש בצהריים כתב אישום נגד צעיר בן 23, תושב העיר שעלה מצרפת לפני ארבע שנים, בגין תקיפת אשתו, לאחר שגילה במקרה על עבודתה כנערת ליווי.

הגבר נעצר ביום שישי האחרון, לאחר שאשתו התלוננה כי תקף אותה. את האמת על עיסוקה המקצועי גילה בעת שדפדף במגזין המפרסם שירותי ליווי וזנות, ולפתע נתקל בתמונתה של אשתו. כדי לאמת את המידע ביקש הגבר לקבוע פגישה לפי מספר הטלפון שהופיע על המודעה. כשהגיע למקום, שהתברר כמכון ליווי בתל אביב, התברר שחששותיו התממשו לנגד עיניו. אחת מנערות הליווי הייתה גם אשתו.

לאחר דין ודברים במקום, התרחש בין בני הזוג עימות מילולי והאישה טענה שהיא מזכירה במקום, ואינה נערת ליווי.

כתב האישום מפרט שני מקרי תקיפה בהם לכאורה הכה הצעיר את אשתו: תקיפה אחת שאירעה במועדון בראשון לציון, שם הוא מואשם ששבר את דלת תא השירותים בו הייתה אשתו, נכנס והכה אותה. זאת לאחר שקיבל שיחת טלפון מקרובת משפחה של אשתו, שגילתה לו שהיא עבדה בתור נערת ליווי באירלנד בעברה.

מלחמת גרסאות בין בני הזוג

לאחר הגשת כתב האישום, שוחרר הצעיר למעצר בית מלא בזכרון יעקב. עורך דינו אלון אייזנברג אמר לחדשות 2 באינטרנט כי מדובר ב"בחור בן 23 שעלה מצרפת לפני 4 שנים וחשב שהוא עומד להתחתן עם בחירת לבו, עד לפני שבוע שהוא בזמן העבודה מעלעל ב'בננה', מגזין שמפרסם נערות ליווי, ורואה שם את אשתו לעתיד. ולא צריך להסביר מה הייתה ההרגשה".

"יש פה מלחמת גרסאות", המשיך עו"ד אייזנברג. " הוא קיבל טלפון מקרובת משפחה של האישה, שמתוודה בפניו שהבחורה שהכירה לו הייתה נערת ליווי באירלנד, בעבר".

אז, הסביר עורך הדין לפי הדברים שמרשו אמר לו, הוא ניגש לאשתו הטרייה ואיים עליה שיספר את האמת למשפחתה ולחברותיה. "היא הלכה לשירותים, והוא הלך הביתה. למחרת מגיעים אליו שוטרים ועוצרים אותו בחשד שהכה אותה. הטענה הייתה שהוא בכלל הכה אותה בתא השירותים, כשהוא אומר לי בארבע עיניים עוד לפני שראיתי את חומר הראיות, שאין שום סיכוי שימצאו טביעת אצבע שלו בתא השירותים".

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק