כתב אישום שהוגש הבוקר לבית משפט המחוזי בירושלים כנגד תושב ירושלים חיים שמלצר, חושף רצח שאירע בשמחת תורה בירושלים, עליו היה עד כה צו איסור פרסום. על פי כתב האישום, שמלצר דקר את יוסף בוזגלו - והרג אותו.

הרצח אירע לפי כתב האישום ב-30 בספטמבר. שמלצר התקשר אז לבוזגלו המנוח וביקש להיפגש עמו, יחד עם מכר נוסף של השניים. כשנפגשו השלושה, יחד עם עוד מכר, בשכונת מקור ברוך בירושלים, התפתח ויכוח מילולי בין הנאשם בדקירה לבין בוזגלו ז"ל.

"אין לי אלוהים, אתה תשלם על זה, אני ארצח אותך", אמר שמלצר לבוזגלו, על פי כתב האישום. בין השניים, בני העדה החרדית, היה ככל הנראה סכסוך מתמשך - גם על רקע כספי. בשלב מסוים, כך מתואר, גרר שמלצר את המנוח לרחוב סמוך, שם הצמיד אותו לקיר של בית, שלף סכין עם להב באורך 11 ס"מ ודקר את בוזגלו ז"ל היישר במפשעתו.

כשהלהב בגופו של הנדקר, כך לפי האישום, משך שמלצר את הסכין כלפי מעלה ובכך גרם סופית למותו של בוזגלו. הוא הוסיף והמשיך לדקור את המנוח בגבו. "במעשיו החליט הנאשם להמית את המנוח, והמית אותו בדם קר, בלי שקדמה התגרות בתכוף למעשה, בנסיבות שבהן יכול היה לחשוב ולהבין את תוצאות מעשיו, ולאחר שהכין את עצמו להמית את המנוח".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק