רצתה להתגונן – והותקפה באכזריות (צילום: Yupa Watchanakit, Shutterstock)
מסכת חמורה של סחר בנשים | צילום: Yupa Watchanakit, Shutterstock

בתל אביב פעלה רשת מסועפת של הברחה סדרתית, סחר וסרסרות בנשים - כך עולה מכתב האישום כנגד שמונה גברים, שהגישה הבוקר פרקליטות מחוז תל אביב.

בכתב האישום, הכולל 23 אישומים, מפורטים שורת מעשים חמורים של סחר בנשים, סרסור נשים, החזקת דירות ששימשו כמכוני ליווי, קשירת קשר לביצוע פשע, איומים, זיופי מסמכים, כליאת שווא ועוד.

השמונה: רמי סבן, טימור מלכה, דוד מוראידי, יעקב מוראידי, ראובן חודיאנטוב, קובי אלימלך, גולן אזרד ושלמה דוקרקר הובאו היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב לדיון במעצר עד תום ההליכים.

כתב האישום מגולל רשת מתוכננת היטב שעסקה באיתור הנשים, הבאתן ארצה ושידולן לזנות. הנאשמים הביאו נשים מחבר העמים, הבריחו אותן לישראל דרך הגבול המצרי ומכרו אותן למכוני ליווי לצורך העסקתן בזנות.

הנשים עברו "אומדן איכות"

הרשת פעלה כעסק לכל דבר. על פי האישום מאות הוברחו ונמכרו בצורה זו. טרם תחילת עבודתן ביקשו הנשים לחשוף את גופן לשם "אומדן איכות", כדי לראות שאינן נושאות צלקות או פצעים.

על כל אישה שנמכרה קיבלו הנאשמים סכומים של 5,000 עד 7,000 דולרים. בנוסף קיבלו החשודים 30% מרווחיה של כל אישה. בדרך זו הצליחו הנאשמים להרוויח מיליוני שקלים.

מלבד הסחר והמכירה חושף כתב האישום את היחס המזעזע להן זכו הנשים. באחד המקרים, חשד אחד הנאשמים כי אחת הנשים מתכוונת לדווח על מה שעובר עליה. החשוד החל "לתקוף שלא כדין את האלמונית על ידי כך שבעט בה בכל חלקי גופה, הכה באגרופיו בפניה וזרק אותך בתוך החדר", נכתב בכתב האישום. "אחר כך חזר, הצמיד אקדח לראשה ואיים עליה באמצעותו".

דרש יחסים לסביים - ונעל את אחת הבנות לשבוע

רמי סבן, ראש הכנופייה המעורב בכל סעיפי האישום "מככב" ב-75 העמודים של המסמך המזעזע. באחד מהאישומים עולה כי סבן דרש משתיים מהנערות לקיים יחסים לסביים ביניהן וכשלא הסכימו - תקף אחת מהן ונעל אותה בחדר במשך שבוע ימים.

עוד עולה מכתב האישום כי יחד עם שלושה נאשמים נוספים פתח סבן מועדון זנות בקפריסין שיסווה את מקור הרכוש הלא חוקי שנצבר על ידם בישראל.