בעקבות כתב האישום החמור שהוגש היום לבית משפט השלום ברמלה, הגיע מפקד תחנת המשטרה המקומית סנ"צ שלומי שגיא לאולפננו, לספר על החקירה נגד האב מבאר יעקב שנאשם בהתעללות קשה בילדיו.

"כל העיסוק בפרשה החלה משיחה של אזרח למוקד 100", סיפר סנ"צ שגיא, "האזרח דיווח על מקרי אלימות שנעשים בבית. כאשר השוטרים הגיעו לבית ונכנסו אליו הם ראו מראות קשים של הרס". סנ"צ שגיא הוסיף כי החקירה מתנהלת מזה כשבועיים, ובמהלכם התגלו המקרים הקשים שתוארו בכתב האישום.

"בתחילת החקירה סיפר הנאשם כי הוא רוצה להכין את ילדיו להיות עבריינים", אמר מפקד משטרת רמלה, שציין כי הנאשם מוכר למשטרה ממספר תחומי פשיעה אחרים. "האמא דיווחה לנו שזה החינוך שהילדים מקבלים", הדגיש שגיא, שאמר כי ההורים היו מודעים לחלוטין למעשים שביצעו ולחומרתם.

"לי, כאבא לילדים, היה קשה מאוד למשמע הדברים. אני חושב שמדובר כאן בפרשה קשה ומזעזעת. הילדים כרגע בטיפול והם יצטרכו אותו לאחר כל מה שעברו", סיכם סנ"צ שגיא.

"אני הולך לתת לך מכות רצח"

בכתב האישום מתוארים מקרים קשים של אלימות. באחד מהם, הכניס הנאשם את שני ילדיו עירומים למקלחת ושם חבט את ראשיהם זה בזה. לאחר מכן, שפך האב על השניים אקונומיקה וחנק את אחד מהם בגרונו והכה אותו באמצעות הדוש.

כשראה כשבנו בוכה לאחר שתקף אותו, איים עליו הנאשם: "אם אתה תבכה סתם, אני אפרק אותך במכות". לאחר מכן שטף אותו ואת אחיו במים קרים, והשליך אותם על מיטותיהם. לבסוף חזר לגרושתו, סטר לה וירק עליה.

זמן מה לאחר מכן התעצבן האב על אחד מבניו שהתעסק עם חפץ כלשהו. בתגובה, אחז הנאשם בראשו של הילד, הכניס אותו לאסלת השירותים והוריד עליו את מי הניאגרה.

במקרה אחר, על פי כתב האישום, הנאשם איים על אחד מבניו לאחר שסירב לישון שנת צהריים, ואמר לו "אני הולך לתת לך מכות רצח". לאחר מכן על פי כתב האישום, הכה אותו האב עם חגורה ומגב בראשו וברגליו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק