לזה גם פליט כוכב נולד עומר אדם לא ציפה: במהלך הופעה שלו ביקנעם לפני כשלושה שבועות, התפתחה תגרה עזה בין נערים שנכחו בקהל לבין שוטרי יס"מ שאבטחו את המופע.

בסרטון שצולם במצלמה סלולרית, והגיע לידי חדשות 2 באינטרנט, נראית חלק מהקטטה. ניתן לראות מכות אגרופים מצד שוטרי היס"מ, אך לא ניתן לראות את החלק שלקחו הנערים במכות.

בכתב אישום שהוגש נגד שני הנערים, בני 18 ו-16, נטען כי הם אלו שתקפו את השוטרים, אך סנגוריהם טוענים שההיפך הוא הנכון.

"הקטין הרים את הנאשם על כתפיו והחלו ביחד דוחפים את הקהל אשר עמד מקדימה לכיוון הבמה וסיכנו בכך את הנערות אשר עמדו ורקדו במקום", כך בכתב האישום. "השוטרים אשר הוצבו בין הבמה לקהל... ביקשו מהם להפסיק את מעשיהם. בתגובה תקף הנאשם את השוטר בכך שהכה אותו באגרוף בפניו.

רוצים לקבל עוד עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הנערים טוענים: אנחנו הותקפנו - ורואים את זה בצילומים

אין תמונה
עו"ד אורן ביטון

עוד נכתב כי, "באותו מעמד הצטרף הקטין אף הוא ותקף את השוטר באגרוף". לפי כתב האישום, לאחר שבן ה-18 נעצר, הצטרפו לקטטה מספר נערים - שהכו אף הם את השוטרים.

עו"ד אורן ביטון, המייצג את בן ה-18, מאמין שלא הנערים תקפו את השוטרים - אלא ההיפך. "מרשי טוען כי הוא זה שהותקף בצורה ברוטלית ואלימה, ללא כל סיבה על ידי שוטרי היס"מ", מסר לחדשות 2 באינטרנט.

"ישנן עדויות של למעלה מ-20 עדים שנכחו במקום, וניתן לראות זאת בבירור בקלטת שצולמה במהלך ההופעה. אנו עומדים על כך שחקירת מח"ש תמוצה עד תום וזאת על מנת שדברים דומים לכך לא יישנו ושוטרים אלימים לא יפגעו בחפים מפשע וכן בשמה הטוב של משטרת ישראל", אמר עו"ד ביטון. "בכוונתנו להילחם על חפותו של מרשי עד אשר תוכח צדקתו בביהמ"ש".