התעללות חמורה בגלל ניתוח לשינוי מין. אילוסטרציה (צילום: אילוסטרציה)
התעללות חמורה בתוך המשפחה. צילום אילוסטרציה | צילום: אילוסטרציה

התעללות בתוך המשפחה: שלושה אחים מיפו נאשמים שחטפו, כלאו והיכו את אחיהם הצעיר - רק בגלל שהעז לעבור ניתוח לשינוי מין.

במהלך השנתיים האחרונות עבר מ', צעיר בן 19 מיפו, תהליך של שינוי מין, ועסק בזנות לפרנסתו - זאת למורת רוחם של שלושת אחיו, שראו במעשיו חילול כבוד המשפחה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ברגע שיהיה חדש במשפטם של האחים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בת"א מפרט כיצד לפני כשבועיים הגיעו שלושת האחים לאזור התחנה המרכזית בתל אביב, שם עסק האח הצעיר בזנות, הכניסו אותו בכוח לרכב וקשרו חבל סביב צווארו של האח הצעיר.

הם הביאו את האח לבית הוריהם ביפו ולקחו ממנו את הפאה שהייתה על ראשו, בשווי כ-5,000 שקלים, וכן את בגדיו ואת מכשיר הטלפון הנייד שלו, אולם לא הסתפקו בזאת ואף איימו על האח הצעיר כי אם לא ישנה את דרכיו - הם יהרגו אותו ובכך ישיבו את כבוד המשפחה.

קשרו אותו למיטה בשלשלאות ברזל

בהמשך כלאו שלושת האחים את האח הצעיר בבית במשך שלושה לילות. בלילה הראשון הם חסמו את דלת החדר בו שיכנו את האח הצעיר על ידי הצמדת מיטה לדלת החדר. בשני הלילות העוקבים, הם אף קשרו את רגלו של אחיהם הצעיר באמצעות שרשרת ברזל המחוברת מצידה השני לרגל המיטה.

במהלך שלושת ימי הכליאה האלה איימו שלושת האחים על האח הצעיר ששאם יברח - "הם יתפסו אותו, גם אחרי שנה, יחסלו אותו ויהרגו אותו", לשון כתב האישום.

חתך את שרשרת הברזל - ונמלט מהבית

בתום שלושת הימים הצליח האח הצעיר לברוח מהבית לאחר שחתך את שרשרת הברזל באמצעות פלאייר שהסתיר באותו יום מתחת למזרן מיטתו, שבר את שלבי התריס ונמלט דרך החלון.

בכתב האישום שהוגש היום לבית המשפט המחוזי בת"א, נאשמים שלושת האחים - ששמם ופרטיהם אסורים לפרסום - בעבירות של חטיפה לשם כליאה , חטיפה לשם איומים, כליאת שווא, איומים וגניבה.

הצטרפו לשידור החי בערוץ החדשות