המורה לריקוד. אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
צילום: חדשות 2

המורה לריקוד שנאשם בעבירות מין, אורי אזריאל בן ה-44, היה מנסה לשדל את הנערות בין היתר באמצעות מסרונים ששלח להן, כך עולה מתוך כתב האישום. חלק מהמסרונים נחשפו הבוקר בעיתון "ידיעות אחרונות". אזריאל טען במשטרה כי את המסרונים שלח לנערה בטעות ושהם היו מכוונים לאשתו, אך זו העידה כי לא נתקלה בהם מעולם.

מתוך המסרונים, ניתן להבין כיצד ניסה לכאורה אזריאל לכבוש את הנערה במילים גבוהות ובהתנסחות פיוטית של תכנים ארוטיים. "תקלפי את הכאב, תני לאהבה לזרום בדם שלי", נכתב באחד המסרונים, "תני לשבת איתך על החוף, לכבוש איתך את כל הפסגות לשבור את כל שיאי האהבה", נכתב באחר.

עדותן של הנערות מאידך, מציירת תמונה קשה מאוד. הנערות העידו במשטרה כיצד היה כופה אזריאל את עצמו עליהן, תוך שהוא מאיים עליהן שיסלק אותן מלהקת המחול. "המורה הצמיד אותי אליו, הוריד לי את הבגדים והתפשט", העידה אחת התלמידות במשטרה, "כשרציתי לצאת אמר שאם אעזוב אני יכולה לשכוח מהלהקה", העידה.

פרקליטיו של אזריאל, עורכי הדין קרן ובני נהרי, מכחישים כי היה כל קשר פסול בין אזריאל לתלמידותיו. הנאשם גם הכחיש את כל ההאשמות ואמר: "היה לי עם התלמידות קשר רגיל, של מורה עם תלמידותיו".

רוצים לקבל עדכונים שוטפים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק