7 שנים אחרי - הכנופיה נתפסה. ארכיון (צילום: חדשות 2)
אישום: היכו אשה ואז אנסו אותה | צילום: חדשות 2

כתב אישום יוצא דופן בחומרתו הוגש היום בבית המשפט המחוזי בחיפה נגד שני עבריינים מאזור הצפון, בעלי עבר פלילי עשיר, הנאשמים באונס אכזרי במיוחד של אישה בת 33 מהקריות. המניע, על פי החשד, הוא סכסוך שהיה להם עם בעלה של האישה, ולכן החליטו השניים לנקום.

על פי כתב האישום, במהלך יוני השנה הגיעו השניים, זור בכוראשוילי ו-ודים גיאסוב, אל דירתה של האישה והסתתרו ליד דלת הכניסה כשהם מצויידים בכובעי גרב, כפפות וסכין. כשהאישה הגיעה לדירתה ופתחה את הדלת, הם התנפלו עליה וגררו אותה לתוך הבית.

בשלב זה, כך על פי כתב האישום, היכו הנאשמים את הקורבן באלימות קשה, כיבו עליה סיגריות ובעטו בה עד שאיבדה את הכרתה. אולם כאן ההתעללות רק החלה.

אנסו אותה בעודה ללא הכרה

בעודה מוטלת על הרצפה ללא הכרה, אנסו שני הנאשמים אחד אחרי השני את המתלוננת באלימות קשה וגרמו לה שברים וחבלות חמורות. ואם כל זה לא הספיק – הם ערכו חיפוש בדירה ולקחו עימם סכום כסף גדול במזומן, צ'קים, פלאפונים ואת בגדיה של האישה אותה אנסו, כך לשון כתב האישום.

המתלוננת זיהתה את השניים במסדר זיהוי שנערך להם, ומתחת לציפורניה נמצאו דגימות DNA התואמות את הנאשמים. יתרה מזו, כובעי הגרב נמצאו זרוקים מחוץ לבניין וגם עליהם נמצאו שאריות DNA התואמות את השניים. זאת ועוד, איכון שבוצע למכשירי הטלפון שלהם העלה כי הם נמצאו באזור בשעת ביצוע העבירות.

בכוראשוילי מכחיש כל קשר לאירוע, וחברו גיאסוב שומר על זכות השתיקה, מה שמחזק את החשדות נגדו. התובעת מטעם הפרקליטות, עו"ד אורלי רוזנטל-נעמן, ביקשה להאריך את מעצרם של השניים עד תום ההליכים נגדם.