כתב אישום חמור הוגש היום נגד תושב תל אביב בן 79, בגין מעשים מגונים שביצע מספר פעמים, במשך שנים, בשתי נכדותיה של בת זוגו. הפרקליטות מבקשת להשאיר את הנאשם במעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

כתב האישום שהוגש הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב, כולל חמישה סעיפי אישום המגוללים מסכת תקיפות שביצע הנאשם בשתי הבנות, על רקע מיני. השתיים, היום בנות 16 ו-12, הותקפו כשהיו בנות 13 ותשע בלבד, ובזמן שהגיעו לביתם של הנאשם ובת זוגו - שהיא סבתן. הנאשם ובת זוגו חיים יחד ב-12 השנים האחרונות.

"נגע בחזה ובאזור המפשעה"

אחד המקרים, על פי כתב האישום, אירע בחופשת הקיץ לפני שלוש שנים. בחופשה זו, נטען כי הנאשם תקף את אחת הבנות כשהייתה כשצפתה בטלוויזיה. "הנאשם ישב לצדה, חיבק אותה, ליטף את זרועותיה, הכניס את ידו מתחת לחזייתה ונגע בחזה", נטען בכתב האישום. "הוא עשה זאת כ-10 פעמים, עד שחדל מלגעת בחזה שלה". באותם המקרים, נאשם הסב כי נגע במקומות מוצנעים נוספים של נכדתו ולנשק אותה בניגוד לרצונה.

במקרה אחר שאירע באותה השנה, נטען בכתב האישום כי תקף את אחת הילדות בזמן שנשארה בדירה לבד. "הוא ליטף אותה ברגליה ובאזור המפשעה, מעל מכנסיה, לשם גירוי וסיפוק מיני", נטען. בנוסף, תקף את נכדתו בזמן שישבה מול המחשב, כשהכניס את ידו מתחת לגופייתה ונגע בחזה שלה. הסב נאשם בשני מקרים דומים נוספים, ובסך הכל חמישה מקרים של מעשים מגונים בקטינה.

למרות גילו המבוגר, הפרקליטות מבקשת להאריך את מעצרו של הסב עד תום ההליכים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק