ביום ראשון הקרוב צפויה הפרקליטות להגיש כתב אישום כנגד שלושה מעורבים בכת האיתקה. כת שחבריה דגלו בחינוך ילדים באמצעות אלימות. השלושה נגדם יוגש כתב אישום: המורה מאזור השרון שנעצרה לפני כחודש ובן זוגה, כמו כן יוגש כתב אישום גם נגד ריטה אברמוב, שניסתה להתאבד לפני יומיים בעת שהגיעה לחקירה.

כתב האישום מייחס לשלושה עבירות של התעללות בקטינים, הכוללת הרעבה וגילויי אלימות קשים. עורכי דינה של המורה החשודה בהתעללות ושל בן זוגה, טוענים כי כתב האישום הוא מיותר, במיוחד לאחר שאברמוב שם קץ לחייו. "אברמוב היה מנהיג הכנופיה הזו, המורה ובן זוגה היו קורבנות למעשי ההתעללות", אמרו עורכי הדין שלמה קנה ואייל שמואלביץ'.

תזכורת: המורה התעללה בבנה

לפני כחודש נעצרה מורה בת 42 מנתניה בחשד להתעללות בבנה הקטן בן ה-10, כדי "לחנכו". שוטרים שהוזעקו בלילה לבית המשפחה בעקבות רעש שפרץ מהדירה, מצאו באחד החדרים את הילד כשהוא חבול ומדמם בראשו.

לאחר סריקה מיהרה שביצעו בחדרי הבית, הבחינו השוטרים בשני ילדים, בן 14 ובן 10, כשהצעיר חבול כולו ומדמם מראשו. בחקירתה סיפרה האם, העובדת כמורת תיכון, כי הוציאה את בנה הצעיר ממסגרת הלימודים בשנה שעברה כדי לחנך אותו בבית. בנוסף הודתה כי נהגה להכות את אותו במספר הזדמנויות שונות כדי חנכו, וציינה: "חושך שבטו שונא בנו".

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק 

פרשת שי אברמוב - סיקור מיוחד:

בלעדי: אברמוב מדבר על ילדים לפני מותו

אמו של אברמוב: "הרשויות הרגו את הבן שלי"

הותר לפרסום: שי אברמוב התאבד בתא המעצר

המורה המתעללת: ראש הכת נעצר

חשד: מורה הרעיבה והכתה את בנה