נערה בפארק ציבורי
אישום: צעיר חטף ואנס נערה בת 14. אילוסטר | צילום: רויטרס

לבית המשפט המחוזי בבאר שבע הוגש הבוקר כתב אישום חמור נגד יוסי ואנונו-אוחיון בן 23, תושב קריית מלאכי. הצעיר נאשם כי חטף ואנס נערה בת 14.

מכתב האישום עולה כי אוחיון פגש את הנערה לפני כשבועיים כשהלכה בדרך לביתה בקרית מלאכי. על פי כתב האישום, מכיוון שלשניים הייתה היכרות מוקדמת, הוא פנה אליה והציע להסיעה לביתה. היא הסכימה ונכנסה לרכב.

על פי כתב האישום, במהרה החל להתעורר בליבה של הנערה חשש, ואמרה לו כי היא מעדיפה ללכת ברגל. אך כאשר ניסתה לצאת מהרכב, משך אותה הנאשם בכוח, ודחף אותה למכונית ונעל אותה.

על פי כתב האישום, הנערה ניסתה לצאת מהרכב, כשהיא בוכה, צועקת ודופקת באגרופיה על שמשות ודלתות הרכב, אך אוחיון סירב והמשיך בנסיעה. אוחיון נאשם כי כאשר הגיעו השניים לאזור התעשייה בקריית-מלאכי, הוא עצר את הרכב וביצע בנערה עבירות מין חמורות.

על פי כתב האישום, הנערה הצליחה להימלט רק לאחר ששכנעה אותו להתיר לה לצאת מהרכב על מנת לעשות את צרכיה. על פי האישומים אוחיון פתח את נעילת דלתות הרכב, ואז הנערה הכתה אותו באזור החלציים, פתחה את דלת הרכב ונמלטה החוצה בריצה.

כתב האישום נגד אוחיון כולל שורת עבירות חמורות בהן חטיפה לשם כליאה, חטיפה לשם מטרות סחר בבני אדם, אונס, ביצוע מעשה סדום, כליאת שווא ונהיגה ללא רישיון נהיגה. פרקליטות מחוז דרום הגישה בנוסף בקשה להארכת מעצרו של הנאשם עד תום ההליכים נגדו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק