פרשת ה"שלופים" מסתיימת בפשרה: משפחת כהן מעפולה, שבמהלך בר המצווה של בנה אפיק לפני כשנתיים טענה כי הזמר קובי פרץ קרא לאורחים "שלוכים", הגיעה היום להסכם פשרה עם הזמר בבית המשפט השלום בעפולה, במסגרתו תהיה שני הצדדים ימחלו זה לזה - ויסיימו את הפרשה העכורה ברוח טובה.

האירוע התרחש במהלך דצמבר 2009. בני משפחת כהן, שצפו בהקלטת אירוע בר המצווה של בנם אפיק,  טענו כי הזמר קובי פרץ שהתארח בחתונה כינה את האורחים "שלוכים" והחליטו לתבוע אותו על עוגמת הנפש שנגרמה להם.

קובי פרץ והנער שתבע אותו, היום בסולחה
קובי פרץ והנער אפיק, היום בסולחה | צילום: חדשות 2

הם דרשו מהזמר לשלום פיצויים בסך 100 אלף שקלים, וזאת לאחר שלטענתם פנו לזמר וביקשו שיתנצל בפני חתן בר המצווה ובפניהם כדי להימנע מעימות משפטי. באותה התקופה טענו כי פרץ סירב להתנצל - ועל כן החליטו לתבוע אותו.

"אני יודע מה זה שלוך"

במסיבת עיתונאים שכינס זמן קצר לאחר מכן הגיב פרץ לטענות ואמר כי המשפחה ככל הנראה "לקתה בבעיית שמיעה". "לא אמרתי שלוכים, אלא אמרתי 'שלופים'", טען פרץ והסביר כי מדובר בביטוי שהשתרש אצלו ובקרב חבריו, אשר מתאר שמחה גדולה ונשים יפות. "אבא שלי תמיד היה אומר לי שאני שלוך, אני יודע מה משמעות המילה ובטח שלא השתמשתי בה באותו האירוע", הוסיף פרץ בזמנו.

היום, כמעט שנתיים אחרי הפרשה, נראה כי היא מסתיימת ברוח טובה. שני הצדדים הגיעו לפשרה בעידוד השופט, במסגרתה הם יתנצלו באופן הדדי ויסיימו את העניין. "הכל בסדר, הכל טוב", אמר פרץ היום בבית המשפט. בתום הדיון, יצאה המשפחה יחד עם הזמר לארוחת סולחה ב"שיפודי עמוס" בעפולה.

פרץ: "לא מאשים אותו, הוליכו אותו שולל"

"הוא כמו סוג של בן בשבילי", אמר היום קובי פרץ בעודו מחבק את אפיק, במהלך הסולחה. "כמו שאמרתי מזמן, רצינו להגיע למצב של סולחה ופשרה, איך אומרים - יותר אהבה. אי אפשר לכעוס עליו. הוא רק ילד בן שלוש עשרה". בשלב זה התפרץ לדבריו אפיק, והעיר "בן חמש עשרה...".

פרץ הוסיף: "אני לא מאשים אותו, הוליכו אותו שולל, הכל מסתיים בצורה הכי טובה. אני הורדתי את את התביעה שלי, הם את שלהם... המוטו שלי, גם בפייסבוק, זה תעשו אהבה ולא מלחמה".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק