חשד: גבר חרדי אנס בת 5 בדרכה לגן (צילום: nikitabuida, Shutterstock)
אב הפך את בתו לשפחה, אילוסטרציה | צילום: nikitabuida, Shutterstock

כתב אישום חמור הוגש נגד אב מצפון הארץ שהפך את בתו בת ה-10 לשפחה. מכתב האישום עולה כי במשך חמש השנים האחרונות, מאז התחתן עם אמה של הילדה, נהג האב להתייחס לבתו בצורה משפילה, להטיל עליה משימות רבות ולהכות אותה במידה באכזריות באמצעות אבזם חגורתו במידה ולא השלימה את המשימות.

הפרשה נחשפה ימים ספורים לפני יציאתה של הילדה לחופשת הקיץ. מורים בבית הספר שבו היא לומדת הבחינו כי גופה מצולק בסימני אלימות קשים, וכאשר שאלו אותה לפשר הסימנים סיפרה להם על מעשיו של אביה החורג. לאחר שגילתה על מסכת ההשפלות שעברה, החליטה הילדה להגיש תלונה במשטרה, שהבשילה לכדי כתב אישום.

האב נאשם גם בהכאת ילדיו האחרים

כתב האישום מתאר שורה רבה של אירועים בהם האב נהג באלימות כלפי בתו החורגת. "הוא כעס על הילדה שלא סידרה את החדר והכה אותה באמצעות חגורה, הוא התעלם מתחנוניה שיפסיק והמשיך להכותה", לשון כתב האישום. בפעם אחרת סטר לילדה כאשר לא הכינה לו אוכל לעבודה כפי שדרש, ופעם נוספת הכה אותה לאחר שגילה שהיא ציירה פרח באחד מספריה.

במהלך השנים נולדו לבני הזוג שני ילדים נוספים שסבלו גם הם מאלימות מצד אביהם. "בבית הייתה אווירה של פחד וטרור", כך נכתב בכתב האישום. פרקליטו של הנאשם מסר בתגובה: "מדובר בעלילה, מרשי כופר בכל סעיפי האישום שהועלו נגדו".

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק