הפרקליטות גיבשה היום הסדר טיעון בעניינו של שי ארביב, מי שנאשם בשידול וסרסור קטינות לזנות ובהדחת קטינים לשימוש בסם.

במסגרת הסדר הטיעון המתגבש יימחקו מכתב האישום המקורי שני סעיפי אישום כלפי שתיים מהקטינות שניצל, ובנוסף ישונה סעיף הדחת הקטינים לשימוש בסם בצריכת סם משותפת בחברת קטינים.

למרות גיבוש הסדר הטיעון בפרשה, לא הגיעו הצדדים לפי שעה להסכמה סביב העונש שיוטל עליו בגין המעשים.

רוצים לקבל עדכונים חמים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום המקורי שהוגש ביוני 2010, ארביב בן ה-24 הציע לנערות שחלקן רק בנות 14, לעסוק במתן שירותי מין סאדו-מאזוכיסטים תמורת תשלום שיחולק בינו לביניהן. כדי למצוא לקוחות פנה ארביב לרשת האינטרנט, שם על פי האישומים, פרסם את השירות לגברים.

השירותים אשר הציע ארביב, שיינתנו על ידי הבנות כללו מכות, השפלות, יריקות והצלפות שינתנו על ידי הנערות, שכונו "מלכות" לגברים שכונו "עבדים". בתמורה לכל אותם מעשים אמר ארביב, על פי האישומים, כי יגבה בין 300 ל-500 שקלים.

"השתמש בסמים עם הנערות"

על פי כתב האישום, השירותים המיניים שנתנו הבנות התבצעו בתוך דירתו של ארביב בתל אביב, כאשר לעיתים הוא אף עמד מחוץ לדלת החדר בו היו הנערות והלקוחות והשגיח על הנעשה. בנוסף נאשם ארביב כי סיפק לנערות סם מסוג חשיש, והשתמש איתן ביחד.

על פי כתב האישום, אחת הקורבנות למעשיו של ארביב הייתה במצוקה כלכלית וברחה ממעון. על פי האישומים, הוא הציע לה מקום ללון וכי ימלא את צרכי קיומה הבסיסיים, אם תיתן שירותי מין מאזוכיסטים ומלאים. באחד המקרים מתואר כי על פי הנחיתו של ארביב, לבשה הקטינה בת ה-16 שמלת מיני, התאפרה ויצאה איתו למצוא לקוחות במתחם התחנה המרכזית בתל אביב.

במהלך הערב קיימה הקטינה יחסי מין מלאים עם שני לקוחות וקיבלה מהם תשלום כספי. לאחר המעשים לקח אותה ארביב למסעדת "מקדונלד'ס" שם אכלו שניהם, ובתום הארוחה התחלקו חצי חצי בכסף שנותר בידה.

העונש על העבירות המיוחסות לארביב יכולות להגיע עד 15 שנות מאסר. בנוסף להגשת כתב האישום, הגישה פרקליטות תל אביב בקשה להאריך את מעצרו של ארביב עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.