תעלומה במרכז: השופט מוריס בן עטר (55), הוא השופט ששם מוקדם יותר קץ לחייו בביתו שביישוב מכבים - כך הותר הערב לפרסום. בן עטר היה שופט בבית משפט השלום בירושלים. קרובת משפחתו גילתה את גופתו, כשלצידה מכתב התאבדות, ולאחר מכן הזעיקה את כוחות ההצלה. לאלו, לאחר פעולות החייאה ממושכות, לא נותר אלא לקבוע את מותו.

מבדיקה ראשונית עולה כי השופט מת כתוצאה מחנק, לאחר ששם על ראשו שקית ניילון. "עומס העבודה הכריע אותי", כתב השופט עטר במכתב ההתאבדות. מקורביו אמרו הערב כי הוא לא עמד בעומס העבודה, זומן לשיחות אצל מנהל בתי המשפט ונשיאת בית המשפט, ואף הועבר לאחרונה לבית משפט אחר.

מערכת בתי המשפט המומה: "נסיבות המקרה טרם הובררו במלואן"

בשיחות עמו הובהר לו כי הוא לא עומד בעומס, והשופטים הבכירים העירו לו על הפיגורים הרבים. "בצער רב ובזעזוע עמוק מודיעה מערכת בתי המשפט כי היום בשעות הערב נמצא כבוד השופט מוריס בן-עטר, שופט בית משפט השלום בירושלים, ללא רוח חיים בביתו שבמכבים", נמסר הערב מדוברות בתי המשפט. "נסיבות המקרה טרם הובררו במלואן. מערכת בתי המשפט משתתפת באבלה הכבד של המשפחה".

מאבטחת לשעבר בבית המשפט בו עבד השופט סיפרה לחדשות 2 באינטרנט: "הוא תמיד עבד עד מאוחר, ראינו את הרכב שלו בחניה עד חצות או אחת בלילה. הוא שופט חרוץ, נשאר כל כך הרבה עד שאפילו היינו צוחקים על זה, הוא תמיד היה חייכן ולא הסגיר שום דבר, הוא היה שקט, אבל כנראה שהוא התפוצץ בפנים".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק