התעלל בקשישה וגם במטפלת. אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
הקשישה עדיין מאושפזת. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

כתב אישום חמור הוגש לבית המשפט המחוזי בתל אביב נגד חיים שעשוע, נהג מונית בן 60, שדרס לפני כשלושה שבועות הולכת רגל בכיכר המדינה בת"א, פצע אותה קשה - ונמלט מהמקום.

על פי כתב האישום, בשעה 19:30 בערב נסע שעשוע בכיכר המדינה בתל אביב. כשהגיע לצומת הרחובות ה' באייר וז'בוטינסקי, לא הבחין בחיה ויינברג, בת 80, שחצתה את הכביש במעבר חצייה - ופגע בה בעוצמה.

בעקבות התאונה, עפה הקשישה על הכביש ונחבלה חבלות חמורות הכוללות שברים בגוף כולו ודימום תוך-מוחי. גם היום, בת ה-80 עדיין מאושפזת בבית החולים בעקבות הפציעות שנגרמו לה.

מכתב האישום עולה כי מיד לאחר התאונה, ולמרות שידע כי פגע באדם ששרוע על הכביש, הנהג לא עצר את רכבו במקום כדי לבדוק מה מצבה של הפצוע או לסייע לה - אלא נמלט. שעשוע מואשם בעבירות של נהיגה בקלות ראש שגרמה לחבלה של ממש, הפקרה אחרי פגיעה וחבלה חמורה. בית המשפט האריך אתמול את מעצר הבית של הנאשם עד להחלטה אחרת.

הנהג עצמו ממשיך להכחיש את המיוחס לו. לטענתו הוא אכן נהג במונית ביום האירוע, אך רק בתחומי העיר בני ברק בלבד ולא בתל אביב. גם אחרי שעומת עם שלל הראיות שמפריכות את גירסתו, בהן איכוני טלפון סלולרי ו-GPS הקובעים כי הוא שהה באזור כיכר המדינה, המשיך הנהג וטען כי לא היה בתל אביב באותו ערב. לגבי הנזק ברכבו, טען הנהג כי מדובר בנזק ישן מתאונה שטרם תוקן.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק