עוד ויכוח סתמי בין סועדים במסעדה בבת ים הפך לקטטה אלימה שהסתיימה בשלושה פצועים, שנדקרו משברי בקבוק.

הסרטון ששודר הערב במהדורה המרכזית הוא תיעוד מתוך מצלמות האבטחה של מסעדה מוכרת בבת ים לפני כחצי שנה. שתי קבוצות צעירים חגגו אז שתי מסיבות יום הולדת. צעיר אחד נראה כשהוא רוקד ואוחז בידו במכשיר הטלפון הסלולרי. אדם אחר נתקל בו בטעות ברחבת הריקודים, מה שהספיק כדי להצית קטטה המונית.

חברים משני הצדדים באו לעזור, מהלומות הוחלפו, בקבוקים נשברו – ואז הגיע תימור מגידוב שהכה בראשו של אחד הנצים, לפי כתב האישום שהוגש נגדו - לפחות שבע פעמים ברצף. למגידוב לא היה עבר פלילי ובפרקליטות ביקשו לעצור אותו עד תום ההליכים ובהמשך הוגש נגדו כתב אישום.

הצעיר שאחראי לתחילת מסכת האלימות עדיין לא נעצר. במשטרה יודעים את פרטי זהותו, אך טרם הצליחו לשים עליו יד. כשהוא ייעצר, ימתין לו גם כן כתב אישום, שיוכל לשלוח אותו לשש שנים מאחורי סורג ובריח.

פרקליטו של מגידוב עו"ד ירון פורר מסר בתגובה לכתבה: "אכן מדובר בתקיפה אלימה וברוטלית של מספר רב של אנשים, אך יחד עם זאת, אי אפשר להתעלם מכך שהחלק של מרשי בה קטן ביותר. הוא לא גרם לתקיפה ולא התחיל בה, אלא הצטרף אליה רק בסיומה. התביעה בחרה להטיל עליו את כל האחריות. כשצופים בסרט, רואים שהשתתפו בקטטה עשרות אנשים, גם מקרב מהקבוצה השנייה. הם לא הועמדו לדין".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק