האלימות במועדונים לא יודעת שובע, אולם הפעם - הכל מתועד היטב במצלמות. צעיר שלא הורשה על ידי המאבטחים להיכנס למועדון, שב אליו לאחר מספר דקות, מלווה בחבר ובאקדח - ופתח באש לעבר המאבטחים. ניסיון הרצח הזה תועד במצלמות האבטחה של המועדון.

האירוע התרחש ביום שישי בלילה, לפני כשבועיים. מסיבה עמוסה במבלים נערכה במועדון "מרלין" בעמק חפר, אליה הגיע גם הנאשם, רוסלאן ירמיאייב. המאבטחים לא אפשרו לו להיכנס למסיבה, ובעקבות כך החלה להתפתח קטטה במקום.

המאבטח תקף את רוסלאן, שמיהר לשלוף סכין - אך לא השתמש בה. תוך שניות הוא נמלט מהמקום. כמה דקות אחר כך, חזר רוסלאן למועדון, הפעם מגובה בחבר. השניים תקפו את המאבטחים באבנים ואגרופים, אך גם בתום הקטטה הזו רוסלאן נראה נמלט.

בשלב הזה הגיע למסיבה כוח משטרה גדול, אך השוטרים לא הבחינו בהתפרעות חריגה - ועזבו לאחר מספר דקות את המקום. רוסלאן שב למקום בפעם השלישית, ועל פי כתב האישום שהוגש נגדו היום, פתח באש לעבר המאבטחים - כשפניו מכוסים בכובע גרב.

ההגנה: "רוסלאן הוא זה שהותקף"

המאבטחים והבליינים שעמדו בחוץ נסו על נפשם, אבל לרוסלאן זה לא הספיק: בכתב האישום נטען כי הוא ירה לפחות שישה כדורים לכל עבר, ופצע שלושה בני אדם. בתום מסע הירי, נמלט רוסלאן - והמאבטחים אחריו. בסופו של מרדף, הוא נעצר.

היום הוגש נגד הצעיר כתב אישום בעבירות שונות, בהן חבלה בכוונה מחמירה ונשיאת נשק שלא כדין. במשטרה תמהים מדוע הוא לא הואשם גם בניסיון רצח.

"אני ראיתי את מרשי יום אחרי שתפסו אותו, פניו היו נפוחים", אמר היום פרקליטו של רוסלאן, משה שרמן. "דווקא מי שעצר אותו הוא שתקף אותו. צריך לבדוק את זה, לא למהר להגיש האשמות".

הפעם התקרית האלימה הסתיימה ללא הרוגים, אולם התמונות הללו הפכו שגרתיות יותר ויותר במועדונים ברחבי הארץ. העבריינים כבר לא מסתפקים בסכינים, וממהרים לשלוף נשק חם - וזאת התוצאה הטראגית. 

עוד לא הצטרפתם ל"חדשות 2" בפייסבוק?