פרקליטות מחוז תל אביב הגישה הבוקר (א') לבית המשפט המחוזי בת"א כתב אישום חמור נגד שני רוכלים משוק הפשפשים, א"ש בן 39 מרעננה וש"ר בן 44 מחולון, בגין ביצוע עבירות מין בתיירת בת 25 מארה"ב. "הם ניצלו את תמימותה של התיירת, שביקשה לטייל להנאתה בלב ליבה של תל אביב", כתבו נציגי הפרקליטות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

על פי כתב האישום, במהלך ביקור בשוק הפשפשים נכנסה המתלוננת לחנות תכשיטים שבבעלות אחד הנאשמים. הצעירה האמריקנית בחרה טבעת, הגישה שטר של 200 שקלים, אך המוכר סירב להחזיר לה עודף, ודחק בה לבחור פריטים נוספים. אז, לפי האישום, הוביל את התיירת לפינה בחנותו - שם החל לגעת בה למרות שביקשה ממנו שיפסיק את מעשיו.

הנאשם יצא מהחנות למספר דקות, לא לפני שאיים על התיירת כי אם תעזוב את המקום כי זו תהיה "התאבדות מצידה". הצעירה המבוהלת נותרה קפואה במקום עד שחזר המוכר - אז גם ביצע בה מעשה מגונה ואף אנס אותה.

לאחר שסיים לבצע בה את זממו, הוביל הנאשם את המתלוננת לחנות בגדים סמוכה, שם ביצע בה חברו מעשים מגונים, זאת למרות שבכל הזמן הזה הביעה הצעירה התנגדות עזה והפצירה בשניים שהיא מעוניינת לצאת מהחנות.

במקביל להגשת כתב האישום, הגישה הפרקליטות גם בקשה למעצר הנאשמים עד לתום ההליכים וכן בקשה לעדות מוקדמת של המתלוננת שאמורה היתה לחזור לארה"ב אך נשארה בישראל בעקבות האירוע הקשה. "על המסוכנות שלהם אין צורך להכביר במילים", כתב נציג הפרקליטות בבקשת המעצר. "הם עשו בתיירת כבשלהם".