"אני באמת לא התנהגתי יפה, יכול להיות שצעקתי אבל זה היה לפני שנה וחצי" - כך אומר הערב לשעבר יו"ר בית"ר ירושלים מאיר פניג'ל, נגדו הוגש היום כתב אישום בגין איומים לרצוח את בתו.

על פי כתב האישום החמור, פניג'ל אמר לבתו: "אם את רוצה אני אמית אותך", "גם את הבת שלך אני אמית", המשיך ואף אמר מפורשות: "אני אדקור אתכם בסכינים ואלך לבית הסוהר. אותך זה עוד כלום מה שאני אעשה לך, גם אם זה יעלה לי במשטרות ובמכות ובבית הסוהר".

בריאיון לתכניתנו "שש" עם עודד בן עמי, אמר פניג'ל בתגובה כי "זה היה ריב משפחתי בתוך הבית, דבר שכבר הזמינו אותי בגללו למשטרה. התנצלתי וביקשתי סליחה אם עברתי עבירה אבל זה היה עניין של מלל, אין בזה כוונה, אני לא שייך לברנז'ה הזאת".

"אני מתבייש לשמוע את זה (את המשפטים שמיוחסים לו בכתב האישום), רצתי לכאן כדי למנוע מכם להעלות את כל הנושא הזה והחרפה הזו בצורה כזו", אמר פניג'ל. "אני לא במקום הזה, אין לי כוונה, לא הייתה לי כוונה, זה נסגר לפני שנה וחצי וזה עלה עכשיו עוד הפעם".

לדבריו, "אם אדם בשעת רתיחה אמר משהו, אין שום כוונה. אני מודיע כאן קבל עם ועדה, אני מתנצל. אני מצטער נאמרו מילים לא יפות, לא הייתה כוונה, אני מתבייש בזה, אין אצלנו את הדברים האלה, אני מצטער עוד הפעם".

האישום: איומים בשל סכסוך כספי 

על פי כתב האישום, שעל הגשתו דווח לראשונה ברשת ב', פניג'ל איים על חיי בתו, אחרי שהתגלע ביניהם סכסוך כספי. בעקבות איומיו לפי הדיווחים, נמלטה הבת מהארץ והיא שוהה בחו"ל. את הימלטותה הכחיש הערב פניג'ל בריאיון.

הרקע לסיפור הוא מותה של אשתו של פניג'ל ומאבק על ירושתה, שמוערכת בכמה מיליוני שקלים, בין פניג'ל לבתו. בחודש מרס 2010, בזמן ששהתה בתו של פניג'ל בחו"ל ביחד עם בתה, התקשר פניג'ל אל בתו והשמיע איומים מפורשים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק