יטענו לאי שפיות רגעית. הנאשם, הבוקר
יטענו לאי שפיות רגעית. הנאשם, הבוקר | צילום: פוראת נאסר, חדשות 2

כתב אישום הוגש הבוקר (ה') נגד צעיר, תושב אחד הכפרים בצפון, בגין ניסיון רצח של בת שירות לאומי. על פי כתב האישום, הוא הגיע לפני כשבועיים לתחנת המשטרה בכרמיאל, שם עובדת הצעירה, ודקר אותה שמונה פעמים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הצעירה, המתגוררת באחד הכפרים ליד סכנין, נפצעה באורח קשה והובהלה לבית החולים גליל מערבי בנהריה, שם טופלה במשך שבועיים. רק באחרונה היא שוחררה לביתה.

הנאשם סירב להתייחס הבוקר לשאלות העיתונאים בתום הדיון. פרקליטו, עו"ד עבד-קרים עבאס, אמר בשיחה עם חדשות 2 Online כי "טרם קיבלנו את החומר. כשנקבל, נלמד אותו ונגיב בהתאם. אנחנו נטען לאי שפיות רגעית".

"צריכים ללמוד את החומר". עו"ד עבאס והנאש | צילום: פוראת נאסר, חדשות 2

המשטרה: הוא הודה ושחזר

לטענת המשטרה, הצעיר החליט לדקור את הצעירה לאחר שהיא דחתה את חיזוריו. "זה מה שנטען במשטרה", אמר עו"ד עבאס, "אבל אנחנו צריכים ללמוד את החומר ולהבין מה באמת קרה שם".

גורם במשטרה טוען כי הנאשם ברח מהזירה לאחר שדקר את הצעירה וזמן קצר לאחר מכן נעצר, הודה במעשה המיוחס לו ואף שחזר אותו. במהלך השחזור טען הצעיר שהרקע הוא אכן דחיית חיזוריו.

בפרקליטות מחוז חיפה אומרים שמדובר במקרה חמור מאוד. לדבריהם, לא ייתכן שצעיר ייקח סכין ויחליט לדקור מישהי רק בגלל שהיא לא נענתה לחיזוריו.