כתבי אישום בגין עבירות מין הם לצערנו עניין שבשגרה במדינת ישראל, אולם מסכת התעללות מזעזעת וחמורה כמו זו שנחשפה היום בבית המשפט המחוזי בירושלים - לא רואים כל יום. תושב ירושלים נאשם שנהג לאנוס במשך 10 שנים את בני משפחתו הקטינים - בנים ובנות - בעשרות מקרים שונים, וביצע בהם ובאחרים מעשי סדום ומעשים מגונים. כמו כן נאשם האיש שתקף את בנו הקטין וגרם לו לחבלות.

באחד מעשרות המקרים המיוחסים לו, נגע הנאשם בן ה-36 בחלקי גופה המוצנעים של אחייניתו בת ה-10, בזמן ששאר בני המשפחה התפללו בבית הכנסת לרגל נישואי הדודה, וחיכך עצמו בה לשם גירוי וסיפוק.

הסביר לילדה "איך באים ילדים לעולם"

החשוד במעשי אונס (צילום: חדשות 2- יוסי זילברמן)
הנאשם בבית המשפט. מכחיש הכל | צילום: חדשות 2- יוסי זילברמן

לאחר מכן, במהלך השמחה, סיפר הנאשם לילדה ולגיסו בן ה-14 "כיצד חתן וכלה מקיימים יחסי מין וכיצד באים ילדים לעולם". לאחר ההסבר התיאורטי, לקח הנאשם את השניים לחדר מבודד ודרש מהם להדגים לו את אשר לימד.

אך בזאת לא תמה ההתעללות. הנאשם, כך נטען, נהג לתקוף את אחייניתו עד שמלאו לה 14 שנים במגוון מקומות: בביתו, בבתי קרובי משפחה ובעיקר בדירת סבתה. "הוא הרגיל את הילדה, מאז הייתה כבת תשע, לכך שהוא מבצע בה כרצונו וכי עליה למלא אחר מבוקשו", נכתב בכתב האישום.

"נהג להכות גם את בנו בן ה-3"

במקרה אחר, כאשר הייתה אחיינית נוספת של הנאשם בת 11, היא פנתה אליו על מנת שינחם אותה בעקבות מריבה עם הוריה. על פי כתב האישום, בעוד זו מיררה בבכי במכוניתו, הכניס דודה את ידו מחת לבגדיה ונגע באיבר מינה. לאחר מכן דרש ממנה ללטף את איבר מינו עד שבא על סיפוקו.

גם על בנו הקטן לא חס הנאשם. מאז היה הילד בן 3 נהג האב לכאורה להכות את הקטין, לבעוט בו בחלקי גופו ולצבוט אותו. כתוצאה מהתקיפה האלימה נגרמו לילד חבלות של ממש.

סניגורו של הנאשם, עו"ד יאיר נהוראי, מסר בתגובה לחדשות 2 באינטרנט כי חומר החקירה טרם הועבר לידיו וכי מרשו מכחיש את האישומים נגדו. "לטענתו מדובר בפרשה ששורשיה הם בסכסוך גירושין בינו לבין אשתו", טען עו"ד נהוראי.