סחטה בסלולרי כ-20 אלף שקלים, אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
סחטה בסלולרי כ-20 אלף שקלים, אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

בבית המשפט המחוזי בנצרת הוגש היום (ב') כתב אישום נגד צעירה תושבת העיר בת 20, שסחטה באיומים עשרות אלפי שקלים מגבר שעמו ניהלה קשר וירטואלי.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

הפרשה החלה לאחר שהצעירה פנתה מיוזמתה אל המתלונן באמצעות אפליקציית הסלולר TANGO לניהול שיחות וידאו. על פי כתב האישום, במהלך השיחות שקיימו צילם את עצמו המתלונן לבקשת הנאשמת במצבים אינטימיים, שבהם חשף חלקים מוצנעים בגופו.

מיד עם סיום השיחה הציגה את עצמה הצעירה כחברה בכנופייה מדרום הארץ ואיימה כי תפרסם את הסרטון אם זה לא יעביר לידיה סכום של 7,000 שקלים. לאחר שהצעיר הסביר לה כי אין ברשותו סכום שכזה התפשרה איתו הנאשמת על דמי שתיקה של 4,500 שקלים. למחרת היום נפגשו השניים באזור נצרת, אז מסר לה המתלונן את הכספים ובאותה הזדמנות גם דרש ממנה להשמיד את הסרטון.

"150 אלף שקל - אחרת נפגע במשפחה שלך"

אך בזאת לא תמה הפרשה. למחרת היום שוב התקשרה אליו הצעירה והפעם דרשה את הסכום המקורי בסך 7,000 שקלים, ואיימה כי אם לא יגייס את הכסף - יאתרו אותו חברי הכנופייה ויפגעו בו. יום לאחר מכן שוב נפגשו השניים והמתלונן העביר לידיה את הכסף. למחרת היום שוב זכה המתלונן לשיחת טלפון מטעם הנאשמת, שדרשה הפעם סכום של 4,800 שקלים. בשלב זה הבהיר לה הצעיר שאין ביכולתו לעמוד בתשלום.

אז, על פי כתב האישום, הציבה הנצעירה דרישה לסכום של 150 אלף שקלים והבהירה כי אם לא ימצא דרך להעביר לידיה את הכסף עד ליום המחרת היא תדאג שמשפחתו תיפגע. בשלב זה פנה הנסחט לתחנת משטרת נצרת והגיש תלונה. במהלך מפגש יזום שערך המתלונן עם הנאשמת עצרה אותה המשטרה. היא מואשמת בסדרות עבירות של סחיטה באיומים ושיבוש הליכי משפט.