אין תמונה
צרות בעשירון העליון. אתי דודאי, ארכיון

ימים לא פשוטים עוברים על מי שנחשבה עד לא מזמן לכוכבת טלוויזיה מוכרת, אתי דודאי. בית המשפט המחוזי בתל אביב מינה כונס נכסים שיגיע בימים הקרובים לביתה בסביון, ויערוך רישום מדויק של כל רכושה. ההחלטה, שהותרה לפרסום היום, כוללת גם איסור על דודאי לעשות כל פעולה ברשימת נכסים יקרי ערך שברשותה, ובהם מכונית ה-B.M.W. שברשותה, מניות וגם תכשיטים.

דוד דודאי, בעלה לשעבר של אתי דודאי, מת לאחר שהתמוטט בדיון בבית המשפט בחודש נובמבר האחרון, שבו נקבע כי הוא חייב למס הכנסה כ-80 מיליון שקל.

במקביל, ניהל דוד דודאי הליך של פשיטת רגל, אך במס הכנסה טוענים שהעביר את נכסיו לאשתו לשעבר, כדי שלא יצטרך לשלם באמצעותם את החוב. בבקשה שהגישו נציגי מס הכנסה לבית המשפט, טענו כי דודאי עלולה למכור את רכושה כדי שלא תתבקש לכסות באמצעותו את החובות של בעלה לשעבר.

על כן קבע היום בית המשפט כי יש למנות כונס נכסים, שיערוך רישום נכסים של אתי דודאי, והוציא צו שמונע ממנה למכור את רכושה עד להחלטה אחרת. הרכוש שמכירתו הוקפאה כולל מלבד הבית בסביון שבו היא מתגוררת בימים אלה, גם דירת מגורים במבשרת ציון, רכב מסוג BMW, מניות, זכויות, חשבון נאמנות ואת כל תכולת הבית בסביון לרבות חפצי אומנות ותכשיטים.

רוצים לקבל עוד עדכונים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק