כתב אישום חמור במיוחד הוגש הבוקר לבית המשפט בפתח תקווה נגד יוסף טגפאי, תושב העיר בן 24, בגין שורה של מעשי אונס וניסיונות אונס אכזריים שביצע בתשע נשים, בהם גם בנערה בת 13.

כתב האישום מתאר סדרה של תקיפות שטפגאי ביצע בנשים צעירות משנת 2006. באחד המקרים מתוארת תקיפה שביצע לכאורה בצעירה דתייה "שלא ידעה עוד איש", לשון כתב האישום. "בעודה צועדת, הגיח הנאשם לפתע מאחוריה, חסם את פיה בידו והזהיר אותה לבל תתנגד, משום שיש לו סכין והוא לא יהסס להשתמש בה. הנאשם גרר את המתלוננת לקרבת מקום, כשכל העת הוא אוחז בראשה ומטה אותו הצידה, על מנת שלא תוכל לראותו".

בהמשך מתאר כתב האישום כיצד "המתלוננת שכבה על בטנה, כשפיה טמון בחול, והנאשם הוסיף ואיים כי יכה אותה באמצעות 'בלטה' באם תתנגד לו". למרות כל ניסיונותיה של הצעירה להתנגד, "הנאשם הגיע לסיפוקו, ולאחר שביצע את זממו הורה למתלוננת להסתכל לכיוון מסוים. משהמתלוננת הביטה לצד השני, הכה אותה פעמיים בראשה, חזר ואיים עליה כי ברשותו סכין, אמר לה לא להתחכם, ונמלט מהמקום".

כתב האישום משרטט דמות של אנס שלא חס גם על נערות. מקרה אחר שמיוחס לו מתאר תקיפה של בת 13 באיומי סכין. "בעודה צועדת, הגיח הנאשם מאחוריה, חסם את פיה ואפה באמצעות ידיו ואמר לה: 'אל תוציאי מילה, אל תגידי שום דבר. אם תצעקי אני אתן לך בלטה בראש, אני אשרוף אותך, אני אחתוך לך את כל הפרצוף'", לשון כתב האישום.

טפגאי נאשם שכיסה את פניה של הנערה בחולצתה, על מנת שלא תזהה אותו ואז אנס אותה מספר פעמים תוך שהוא מאיים לפגוע בה. לאחר שסיים, הורה לה לספור עד חמישים, ואיים עליה שאם תעז לספר על מעשיו למשטרה הוא יחזור אליה, ונמלט מן המקום.

טגפאי נעצר בתחילת החודש לאחר אונס של נערה בת 16, שסיפקה למשטרה תיאור התואם את מראהו. בתום חקירה מזורזת הצליחה המשטרה לקשור אותו גם למקרי אונס שלא פוענחו בעבר. חקירת המשטרה העלתה חשד לדפוס פעולה קבוע של טגפאי, לפיה נהג לתקוף קטינות ונשים חלשות בסמטאות חשוכות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים ממשפטו? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק