האגרוף שבו הלם ירמי אולמרט, לשעבר יו"ר איגוד הכדורסל בכתב ערוץ הספורט עומר בנוביץ', הוביל היום לכתב אישום בגין תקיפה. על פי כתב האישום, אולמרט תקף את הכתב בצורה שהצריכה טיפול רפואי. הקלטת ששודרה בדצמבר 2009 לאחר האירוע הייתה חלקית, היום אנו מביאים את הקטע המלא.

בקלטת נשמע ירמי פונה לבנוביץ', ואומר לו "אתה יודע טוב...". בנוביץ' עוצר אותו ואומר "תוריד ת'יד שלך ממני, חתיכת מטומטם". בהמשך חילופי הדברים, אחרי שאולמרט אומר לו "תקשיב טוב, תקשיב טוב, אתה יודע יפה מאוד...", אומר לו בנוביץ' "שמוק, אתה תקרא...אתה לא תקרא לי שמוק, יא חתיכת אפס. בהמשך קרא לו בנוביץ' "יא חתיכת מזדיין בתחת!!!", מה שהוביל לאגרוף שנתן לו אולמרט בפרצופו.

למחרת התקרית שאירעה לאחר משחק בליגה השנייה אמר בנוביץ': "הוא התחיל בשטף של קללות שלא אחזור עליהן, אמרתי לו עזוב, השיחה הסתיימה והלכתי. ואז הוא תפס לי ביד והמשיך לקלל". למחרת הגיע ירמי לתקשורת כדי להתנצל.

לאור פרסומה של הקלטת המלאה שמפורסמת כאן, דורש היום רוני רימון, יועץ התקשורת של אולמרט, להעמיד לדין את הכתב על התקיפה המילולית. לדעת אנשי אולמרט בית המשפט יבין את הסיטואציה ויקבע מי התנהל כראוי.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק