שוחד ומרמה. אילוסטרציה
נאשם בהטרדה מינית. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

כתב אישום הוגש היום נגד השוטר גבריאל עוזרי בן ה-50 בגין הטרדה מינית, מעשה מגונה והתנכלות שביצע לכאורה בשלוש שוטרות בנות 20. מכתב האישום עולה שעוזרי, ששימש מדריך ירי בבית הספר לכושר מבצעי של משטרת ישראל, ניצל את קרבתו לשוטרות הצעירות ואת סמכותו כדי לגעת בגופן ולהטריד אותן באופן מילולי.

המעשים המתוארים בכתב האישום בוצעו במאי אשתקד בעת מטווח שערכו השוטרות בבית הספר תחת הדרכתו של עוזרי. על פי כתב האישום, במהלך ההדרכה נצמד עוזרי לגופה של אחת השוטרות, וניסה לשכנע אותה לנשק אותו על שפתיו. לאחר שסירבה מספר פעמים הסכימה להעניק לו נשיקה על לחיו - אך עוזרי סובב את פניו והחדיר את לשונו לפיה. השוטרת ההמומה הדפה אותו מעליה, אך הוא הגיב באמירות מיניות בוטות.

במקרה אחר שבוצע במספר הזדמנויות סמוך לאישום הראשון, נאשם עוזרי בביצוע מעשה מגונה בשתי שוטרת אחרות בנות 20. בשני המקרים עוזרי ניצל לכאורה את קרבתו הפיזית לבנות, כדי להיצמד לגופן. הוא נאשם שהצמיד את איבר מינו לגופן תוך כדי ההדרכה למרות התנגדות החוזרת ונשנית. גם במקרה זה, ליווה את מעשיו לכאורה באמירות מיניות על מידת הגירוי שהוא חש ממגע גופן.

לאחר המקרים, שחזרו על עצמם מספר פעמים, החליטו השוטרות להתלונן במחלקה לחקירות שוטרים, שפתחה בחקירה נגד עוזרי. היום כאמור הוחלט להגיש כתב האישום נגד השוטר המטריד בבית המשפט השלום בכפר סבא.

רוצים לקבל עוד עדכונים חמים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק