קצין בכיר, אילוסטרציה (צילום: חדשות 2)
התעללות מינית חמורה. אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

קצין צה"ל בדרגת רב סרן מאזור הצפון מואשם בביצוע עבירות מין קשות בבנו במשך שש שנים, מאז שהיה בן 10. בין היתר, כך על פי כתב האישום, נהג הקצין לבצע את המעשים בבית המגורים ובבסיסי צה"ל שבהם שהה במסגרת עבודתו, בחופשות משפחתיות וברכבו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

במהלך השנים 2003-2008, כך על פי כתב האישום, נהג הקצין להציץ לחדר הרחצה שבו התקלח בנו, להיכנס לחדר ולגעת בגופו לשם סיפוק מיני. לפני ביצוע המעשים ניסה האב לשכנע את הילד כי הוא יהנה מהם ולאחר מכן איים עליו שאם יגלה על כך למישהו הוא ואמו יתגרשו, האב יישלח לכלא "וכל הבית יתרסק".

באחת הפעמים המתוארות בכתב האישום, הורה האב לבנו, בעת שהשניים שהו בחדר בבסיס צה"ל, להתפשט לפני שעת הצהריים, נכנס איתו למיטה ואז ביצע בו את זממו. לאר מכן לבש הקצין את מדיו ואיים שוב על הילד שאם מעשיו ייחשפו "יקרו דברים לא טובים בבית".

"מתקפל וצועק מכאב"

בנוסף, בסמוך ולאחר עבירות המין, "נהג הקצין להכות את הבן מכות נמרצות באמתלות שונות עד אשר המתלונן היה מתקפל, בוכה וצועק מכאב", לשון כתב האישום.

כתב האישום, שהגישה עו"ד איילת השחר ביטון-פרלה מפרקליטות מחוז חיפה, מייחס לאב שבעה אישומים בגין ביצוע עבירות של מעשים מגונים במשפחה ובידי אחראי על חסר ישע, מעשה מגונה בפומבי במשפחה, תקיפת קטין בנסיבות מחמירות, מעשה סדום במשפחה ובידי אחראי וגרם מעשה סדום במשפחה ובידי אחראי. במקביל ביקשה הפרקליטות מבית המשפט המחוזי בחיפה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.