מקלדת, מחשב
שידל את הקטינות לבצע מעשים מיניים. ארכיו | צילום: חדשות 2

הטריד ושידל קטינות למין - דרך האינטרנט: לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש היום (א') כתב אישום נגד רומן אמילוב, בן 28 מקריית ים, בגין מספר עבירות של מעשים מגונים בקטינות מתחת לגיל 14 והטרדות מיניות שביצע - זאת באמצעות שיחות שניהל עמן במחשב ובסמארטפון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

מכתב האישום עולה כי אמילוב יצר קשר עם קטינות בנות 12-14 באמצעות הפייסבוק, כשהוא מציג את עצמו בשם בדוי ומספר כי הוא חייל כבן 20. הוא נהג לאתר את הקטינות באמצעות חיפוש בפייסבוק וכן באמצעות כניסה לדף הפייסבוק המשמש את קבוצת המעריצים של הזמר ג'סטין ביבר.

תחילה התכתב אמילוב עם הקטינות דרך הפייסבוק - ובהמשך יצר עמן קשר באמצעות התוכנות וואטסאפ וסקייפ, בהן יזם גם שיחות קוליות ושיחות וידאו . במהלך השיחות היה שואל לגילן, וחרף ידיעתו כי מדובר בקטינות, שוחח עמן על תכנים מיניים, הטריד אותן וביקש מהן לשלוח לו תמונות חושפניות של החזה, איברי מינן וישבנן.

ביקש מאחת הקטינות להיפגש עמו - ולקיים יחסי מין

בחלק מהמקרים אף ביקש מהקטינות שייגעו בעצמן ואף הציע לאחת מהן להיפגש עמו במטרה לקיים יחסי מין. בשיחה נוספת, ביקש מקטינה אחרת שתחשוף את שדיה בפניו.

שידל את הקטינות לבצע מעשים מיניים. ארכיון
הגיע לקטינות דרך עמוד המעריצים של ג'סטין | צילום: רויטרס


על פי כתב האישום, הוא עשה זאת באופן שיטתי, כלפי מספר קטינות, תוך מודעות לגילן וניצול תמימותן ותוך העברת מסרים מיניים בוטים שאינם מותירים ספק בדבר כוונותיו. אמילוב הואשם במספר עבירות של מעשים מגונים בקטינות מתחת לגיל 14, ניסיון לביצוע מעשים מגונים, הטרדות מיניות בקטינות מתחת לגיל 15 והחזקת פרסומי תועבה.