גולן נגד חיון - סיבוב שני: הזמר אייל גולן הגיע הבוקר (א') שוב אל בית משפט השלום בתל אביב, שם נערך דיון נוסף במסגרת תביעת הדיבה שהגיש נגד בלוגר הרכילות עומרי חיון.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בתום הדיון, הבהיר גולן את מהות התביעה ודחה את הטענות כאילו מדובר בהתנכלות מצדו. "אנחנו חיים במדינת חוק, הוא עשה טעות ועליה הוא ישלם", אמר הזמר. "לא יהיה כאן גישור ואין מקום לגישור על דבר כזה".

גולן הופיע בבית המשפט יחד עם פרקליטו, שי אליאס, לאחר שאמש ציין את יום הולדתו ה-43. "לא קשה לי עם בתי משפט, נחמד פה", התבדח הזמר על ההפוגה בחגיגות הבוקר. "אתמול ישבתי עם חברים במסעדה, והבוקר המון אנשים ומעריצים ניגשו אלי כאן והצטלמו איתי".

חיון מצדו נשמע זחוח בצאתו מהדיון ואמר כי גולן רודף אותו על רקע אישי. "מדובר בניסיון לרדוף את העיתונות האינטרנטית וילד בן 22, אבל כנראה שקטינות הן הכיוון שלו", אמר. "אני מברך אותו ליום הולדתו ומאחל לו להתבגר".

השופטת רונית פינצ'וק-אלט החליטה לשלוח את הצדדים לפגישת גישור נוספת, ממנה נפקד באחרונה גולן. כמו כן קבעה השופטת כי הדיון הבא ייערך בחודש נובמבר. "לא יהיה גישור", אמר גולן בהתייחסו לדברים.

בחודש נובמבר האחרון, חשף הבלוגר באתר האינטרנט שלו כי אייל גולן הוא הזמר המפורסם שנחשד בביצוע עבירות מין שונות בקטינות, זאת בניגוד לצו איסור הפרסום שהוטל על זהות המעורבים בפרשה. בתגובה, הגיש גולן תביעה נגד חיון בסך 300 אלף שקלים בטענה כי במעשיו הסב לו נזק כלכלי בסך של מיליוני שקלים.

בכתב התביעה פירט גולן כי בעקבות הפרסום נאלץ לעזוב את תכנית הריאליטי "הכוכב הבא", וכן חווה פגיעה בהיקף השמעת יצירותיו באמצעי התקשורת ובמכירת כרטיסים להופעותיו.