התקשר לקטינים והטריד. ארכיון (צילום: רויטרס)
אילוסטרציה | צילום: רויטרס

במקום ללמד היאבקות, המדריך תקף מינית: בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר היום (ג') ארבע שנות מאסר על מדריך היאבקות בן 70, שביצע מעשים מגונים בתלמידתו הקטינה, כשהייתה בת 9.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

בנוסף לעונש המאסר, נגזר על הנאשם מאסר על תנאי של 12 חודשים נוספים, ופיצוי כספי למתלוננת בסכום של 25 אלף שקלים - שיועברו אליה באמצעות הוריה.

השופטים ציינו בגזר הדין כי הנאשם ביצע את המעשים המגונים בילדה בשלושה מקרים שונים בתקופה שבה השתתפה בחוג ההיאבקות שאותו הדריך. במקרה אחד, קרא הנאשם לקטינה אחרי האימון, חיבק אותה, הוציא את איבר מינו וחיכך אותו בבטנה, תוך שהוא מלטף את בטנה ואומר לה שמדובר רק בעיסוי.

במקרה אחר, הוא הדגים למתלוננת תרגיל מסוים, ותוך כדי לקח את ידה והצמיד אותה לאיבר מינו. במקרה השלישי והאחרון, הוא קרא למתלוננת לחדרו בתום האימון, תפס את ידיה בכוח והצמיד אותם לאיבר מינו, אף על פי שהיא ניסתה להרחיק את ידיה.

בגזר הדין נימקו השופטים כי המדריך מעל באמון שנתנו בו הקטינה ובני משפחתה, וכי "המקרה מצדיק ענישה בעלת מסר הרתעתי לרבים, מדריכים ומורים בתחומים השונים שבידיהם מופקדים קטינים וקטינות חסרי ישע, שאינם מסוגלים באופן אפקטיבי להתגונן ולהתמודד עם עולם המבוגרים הנתפס כאחראי וסמכותי כלפיהם".